ŠPATNĚ UDĚLANÁ VODA

Mám problém s vodou u dřezu,vodovodní trubky jsou udělané nově ale studená voda mi teče strašně malinko.Myslím si že instalatér převařil spoj trubek.Zajímalo by mě jestli jde nějak zjistit kde je svár špatně udělaný,myslím v jakém místě.Ještě jeden dotaz mám cío udělat s omítkou v bytě(starším domě) když pořád opadává ale mokrá není.Děkuji všem co odpoví.

Odpovědi

V paneláku na jedné stoupačce se objevil výše uvedený problém, který není stálý. Teplá voda z kohoutku studené vody teče občas, ale i několikrát za den. Nevíte čím by to mohlo být způsobeno? Děkuji za názor. Carbochová M.

Dobrý den chtěl bych se vrátit k řemeslu a za ty léta jsem zapoměl výšky instalace odpadu a vody, jak pro wc, tak bydet,výšky baterií nad umyvadlem nad vanou a i u sprchy.Taky by mě zajímalo když máme roháčky pod umyvadlem jak daleko jsou od odpadu a jak daleko od sebe.moc děkuji za odpověd

dobry den nepisete jestli voda jde zradu nebo ze studny pak je torozdil tam muze zaviset na tlaku ale na spoj to nevypada a jeste co s tou omitkou oskrabat napenetrvat sokrat s vodou a nastukovat s pozdravem zazp.wz.cz

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat