plíseň v rozích a plastová okna

DOBRÝ DEN, VE STARŠÍM DOMEČKU JSME NAMONTOVALI PLASTOVÁ OKNA, FIRMA TVRDILA, ŽE TO NENÍ PROBLÉM, ŽE JE BĚŽNĚ MONTUJÍ. TEDˇ SE NÁM JIŽ NĚKOLIKRÁT OBJEVILA PLÍSENˇ V ROZÍCH MÍSTNOSTI POD POSTELÍ A TAKÉ OKOLO OKENNÍCH RÁMŮ. PŘITOM NETOPÍME NIJAK EXTÉMNĚ A PRAVIDELNĚ VĚTRÁME. JAK PLÍSENˇ ODSTRANIT A JAK JÍ ZABRÁNIT? DĚKUJI, KYRAL

Odpovědi

Já mám výbornou zkušenost s chytrou houbou. Použila jsem ji v dětském pokoji, bála jsem se chemikálií a pomohlo.

Dobrý den, rozhoduji se o montáži plastových oken. Vybral jsem PVC okna od firmy Well okna v Plzni.V tomto směru nemám moc zkušeností.Vybral jsem společnost dobře? A budou lepší plastová okna než třeba dřevěná? Díky

Muze mi nekdo poradit jak se zbavit plisne.Mame plastova okna,vetrame jak je mozne,a stejne se plisen stale vyskytuje.Uz ani nepocitam kolikrat jsem myla zdi savem proti plisni.Dekuji

Ve starším domku jsme dali nová plastová okna, přes loňskou zimu se nám objevila plíseň v rohu pokoje pod postelí, přestříkali jsme ji neředěným savem a otřeli ze zdi, pak už se znova neukázala.(pod postel už ale nedáváme boxy se zásobními lůžkovinami) Neustále necháváme na dvou oknech - v kuchyni a obývacím pokoji -otevřeno na mikroventilaci jak nám poradila firma, do kuchyně jsme ještě přidali digestoř s odtahem ven,naštěstí to šlo lehce. Když odjíždíme na delší dobu pryč a zavíráme všechna okna, tak zase hodně ztlumíme topení.
R.J.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat