zátka z umyvadla

Dobrý den, potřebuju poradit s těsnící zátkou do umyvadla.Máme zátlačnou zátku, kterou jsem při čištění odtuku uvolnil a nejde mi dát zpět. Zůstala mi pručina a uvnitř je něco jakoby háček nejsem ale schopný přijít nato jak to dát dohromady. Díky za radu.

Odpovědi

Je to jednoduché, většinou se Clic clack skládá ze dvou částí. První část co se propojí sifon + umyvadlo a druhá -zátka. Zátka se se skládá +- 6 dílů. samotná zátka + těsnění, dříkú je kterém je \\\" háček\\\" + pružina + šroub + závlačka co drží háček. Takže povolit šroub a rozebrat to na jednotlivé díly. Háček sklouží v vymezení drah , ve dříku je vyfézováno jakoby srdíčko ve kterém jezdí háček. Sborka: Háček nasadit do pohyblivého upevnení - je tam dirka a zajistit závlačkou, Nasadit pružinku a nasadit na protikus. Pak lehce zamačkout a pootočit o 90° aby háček zapanul do srdíčka. Pak sešroubovat. Je to piplačka ale trvá to +- 2 min.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat