Oprava kolečka u cestovního kufru

Ahoj lidičky mám na vás prosbičku jestli nevíte nějakou opravnu či něco jen v Brně,aby mi spravili kolečko u cestovního kufru,které už je poloviční a ochranná vrstva na kolečku je oddělaná.Jsou to malá kolečka (celkem se čtyřmi).Jinak bych musela kufr celý odepsat.Děkuji moc.Pá Nicol

Odpovědi

. user avatar Jan

Ahoj, pokud by to s reklamací nevyšlo, tak kolečka se dají opravit i doma. Jak na to, je popsáno tady: https://opravkufr.cz/static/vymena-pevnych-kolecek

Ahoj já koupil kufr na Chiemsee po roce mi upadlo kolečko ( no možná mi tak trochu spadl ze schodů :D ) kufr jsem reklamoval a do dvou týdnů mi zaslali novej kufr. Takže jestli ho máš ještě v záruce určitě reklamuj ;)

Prosím o radu,kde v Brně provedou opravu kolečka u kufru.Děkuji.Marie

Španým zacházením v letadle mám rozbitý otvor pro zasunování táhla, bohužel jsem to zjistila až doma. Prosím o radu, kam bych se mohla obrátit, v kterém městě existuje taková opravna, pokud to vůbec půjde opravit. Děkuji za informace. Anna Suchá, Zlín

Poradí někdo, kde v Praze opraví/vymění kolečko u cestovního kufru? Děkuji.

Prosím, pomozte mi najít někoho, kdo vymění kolečka u kufrů firmy Amway. Firma se k výměně koleček nehlásí a ani neporadí na koho se mám obrátit. Moc děkuji. Alena

Prosím o radu,kde bych si mohla nechat spravit trochu prasklou skořepinu.Zjistila jsem to až doma když jsem se vrátila z dovolený.Nechám si to opravit sama ,ale nevím kde.Nebo existuje něco třeba dvousložkové epoxi souprava nebo čím se opravují laminové lodě.Přece to musí nějak jít opravit.Když jrem se na to informovala,tak mi bylo řečno,že skořepina se opravit nedá. Díky moc za radu Dana

Dobrý den, koupila jsem starší cestovní kufr, Roncato - super skořepinový kufr na kolečkách mám dotaz ohledně nastavení kódu, kód je nastaven na 000, ale ráda bych si nastavila svoje čísla, ale nevím jak, ani já ani manžel si s kódem nevíme rady, PROSÍM O POMOC, ODJÍŽDÍM NA DOVOLENOU, (konečně) a jsem z kódu v koncích. v kufru je páčka, ale ať to skoušíme tak nebo tak tak to nejde, jako by byla zaseklá, v kufru jsou črouby na odšroubování kódu, ptala jsem se u firmy co otvírá zámky, ale toto opravář nikdy nedělal. PROSÍM VÁS O POMOC. Děkuji

Prosím,ví někdo jak se dá opravit kolečko u kufru?Ochranná vrstva je již totálně oddělaná-dá se to nějak opravit nebo koupit a namontovat nové kolečko?Popř.někde v opravně.V okolí Praha nebo Ústí n.L.?Děkuji za odpověď.......Jana.

Sháním zámky - zajišťovací mechanismy (ne středový zámek s číselným kódem) na kufr značky Yawangda, velikost 20x24x28´´ (velký šedivý skořepinový loďák), serie TROLLEY, ABS Aluminiums Frame. Nemáte někdo takový starý kufr a postrádali byste toto kování-lze odšroubovat zevnitř kufru. Tel. 737071317 Praha

První Předchozí 1 2 3 Poslední

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat