Malování v interiéru

Dobrý den, prosím o radu. V bytě máme plíseň, od stropu až k podlaze, a je zajímavý, že třeba za velikým obrazem na zdi plíseň neni ??? Předloni jsme oškrábali starý nátěry, a vymalovali Het Sanem Klasik s přídavkem nějakého stříbra proti plísni. Tohle vydrželo rok. Loni jsme obkopali barák, nopovka, drenáž, u baráku kamínky a zámkovka. Mimochodem, barák je z cihel 45 cm silná zeď. Podřezaný, sice tak před 30-ti lety, ale izolace nejspíš Ipou zdá se být v pohodě. Letos chci opět malovat, Het san moc nezabral tak bych chtěla vědět jestli je v dnešní době vhodné vymalovat vápnem. Kdysi je malovalo jen vápnem a plísně nebyli. Jen mi vadí že vápno, ač se dá tonovat speciálníma barvama, tak neni takový výběr odstínů. Co radíte ??? Mám vymalovat vápnem, nebo znova tim Het sanem ???? Děkuji Hanka

Odpovědi

OSKRABALA JSEM STAROU BARVU A OCISTILA,DALA JSEM 2 VRSTVY STERKA .....A DOZVEDELA JSEM ZE JSEM MELA NA ZED PRED NALOZENI STERKY NAPRED NAPANETROVAT...CO S TIM TET?DEKUJI ZA ODPOVED

Zkuste koupit \"chytrou houbu\" a tu přidat do klasické malířské barvy. Ten mikroorganismus se žívý tou plísní. Mě to doma pomohlo.

Přidání Vaší odpověďi k tématu

Nejste přihlášeni

Pro přidání odpovědi na dané téma je potřeba se přihlásit. Pokud nemáte účet bude potřeba se registrovat.
Přihlásit se a přidat odpověď
nebo
Zaregistrovat