Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Fiskars představil nové zahradní nářadí, nářadí do dílny, kuchyňské pomůcky i novou komunikační strategii

Fiskars představil nové zahradní nářadí, nářadí do dílny, kuchyňské pomůcky i novou komunikační strategii

Společnost Fiskars, dodávající na český trh výrobky pro zahradu, dílnu i kuchyň, představila aktuálně hned několik zajímavých novinek. V oblasti zahrady se jedná o několik nových přírůstků patřící do odolné řady nářadí Xact, v oblasti hobby představila nůžky na plech a další výrobky Hardware a v oblasti kuchyně nové pomůcky Functional Form. V neposlední řadě blíže nastínila základní prvky své nové komunikační strategie postavené na konceptu 100 % radosti.

reklama

100 % radosti na zahradě, v dílně i v kuchyni

Nová komunikační strategie společnosti Fiskars staví na tom, že práce na zahradě, v dílně či v kuchyni, je jednou z možností, jak si aktivně odpočinout od dnešního rušného světa. Současný svět je plný moderních technologií, počítačů, mobilů, neutuchající komunikace na sociálních sítích a spěchu. Možná právě proto člověk čím dál tím více tíhne ke klidu, samotě, pobytu v přírodě či k poklidnému zázemí domova. Společnost Fiskars ve své nové kampani nabádá lidi, aby se alespoň na chvíli odtrhli od počítače a mobilu a místo toho uchopili do ruky hrábě, lopatu anebo třeba vařečku či pánev a pustili se s chutí do aktivit, které jsou jim blízké. Odpočinuli si tím od všedních starostí a alespoň na chvíli zažili 0 % stresu a 100 % radosti z vykonané práce, výsledku a použití funkčních nástrojů.

Rozšíření řady Xact

Nástroje Fiskars řady Xact, jejíž součástí byly doposud především rýče, vidle a vytrhávače plevele, vynikají především svou odolností a pevností. Aktuálně společnost Fiskars rozšířila řadu Xact o několik druhů nových nástrojů určených k péči o půdu, jako je například kultivátor, ruční hrábě, lopatka, nůž na spáry či škrabka na plevel. Současně přibylo i několik nových druhů hrábí na hlínu i listí. Nástroje řady Xact mají zpevněnou hliníkovou násadu, která zajišťuje jejich zvýšenou tuhost. Části nástrojů, které přicházejí do styku s půdou, jsou pak vyrobené z nerezové oceli. Na všechny výrobky řady Xact je prodloužená záruka 25 let.

Kultivátor Xact

Nový kultivátor Xact má naostřené hroty z nerezové oceli a je určen ke kypření půdy a její kultivaci. Držadlo má ergonomický tvar a je vyrobeno z tvrzeného hliníku s povrchovou úpravou Softgrip, díky které nástroj neklouže z ruky. Delší držadlo zajišťuje dobrou vyváženost nástroje a má v sobě otvor pro snadné zavěšení a skladování.

Hrábě na listí XXL

Extra široké hrábě Fiskars Xact jsou určeny pro efektivní hrabání listí na velkých plochách. Čepel je široká 63 cm a pružné prsty z odolného plastu zabraňují podklouznutí hrabanému listí. Mají lehkou násadu z tvrzeného hliníku obalenou v místě úchopu funkčním materiálem Softgrip. V neposlední řadě disponují praktickým otvorem pro zavěšení a jednoduché skladování.

Nůžky na plech a další nové nástroje Hardware

Řada nářadí Fiskars Hardware zahrnuje například kladiva, bourací palice, sekery nebo nože, vše speciálně navržené na tu nejtěžší práci. Nově do této řady přibylo hned šest nových druhů nůžek na plech, několik nových pákových štípacích kleští, nůžky na náročnou práci a několik pracovních nožů.

Převodové nůžky na plech Hardware, přímé

Celková délka nůžek je 255 mm a jsou vhodné stříhání plechu. Mají v sobě zabudovaný šikovný převodový mechanismus PowerGear, díky kterému je střižný výkon o 40% větší. Jsou určeny pro kutily i profesionály.

Univerzální nůž se zasunutelnou čepelí Hardware CarbonMax

Pracovní nůž CarbonMax má ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukojeť, díky které skvěle padne do ruky a nesmeká se. Nůž je vybaven úložištěm na 5 náhradních břitů, které vám dovolí kontinuálně pracovat, přičemž výměna břitů je velmi rychlá a pohodlná. Boční pojistka zabraňuje náhodnému stažení nože.

Nové kuchyňské pomůcky Fiskars Functional Form

Nádobí Functional Form kombinuje funkčnost s ergonomií, bezpečností a inovativním designem tak, aby ho bylo možné snadno používat, čistit a skladovat. Součástí řady Functional Form jsou hrnce, rendlíky a pánve, které je možné používat na všech typech varných desek. Nově k nim přibyly kuchyňské pomůcky jako kleště, lopatka či naběračka na těstoviny, ale například i cedník, či poklička na pánev. Jsou charakteristické kombinací černé a oranžové barvy a disponují praktickými silikonovými prvky pro pohodlné vaření s důrazem na snadné použití, čištění a skladování.

Lžíce Functional Form

Lžíce je vyrobena z velmi kvalitního plastu s pružnými silikonovými okraji. Ohebný silikonový okraj přilehne k pánvičkám a hrncům a snadno s ním vytřete zbytky jídla bez rizika poškrábání povrchu. Lžíci lze využít na vaření a servírování potravin. Současně lze použít i jako měrku, protože v pracovní části je integrovaná měřící stupnice. Lžíce je vhodná pro praváky i leváky a na konci rukojeti má praktický otvor na zavěšení.

Nový cedník Functional Form

Otvory po obvodu cedníku pro odtok vody jsou dostatečně malé na to, aby udržely i ty nejmenší slévané suroviny. Díky složitelné konstrukci a krátkému držadlu vyniká svou skladností a nezabere skoro žádné místo v kuchyni. Lze ho použít též jako pařák na zeleninu, nebo knedlíky.

Autor: Fiskars (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Aby záda nebolela 16  fotek

Aby záda nebolela

Máte vysoké stromy, živý plot nebo pergolu porostlou i na stříšce a balancovat na štaflích při každém zastřihávání i drobné úpravě už vás nebaví? Poř ...


Dobrá zpráva pro zahradníky 6  fotek

Dobrá zpráva pro zahradníky

Nikoho nezaskočí, že dnes telefon fotografuje a kapesním nožem můžeme šroubovat, nebo si stříhat nehty. Někde je sdružování funkcí logické a očekávate ...


Fiskars - střihněte si, čím budete stříhat 12  fotek

Fiskars - střihněte si, čím budete stříhat

Zatra, kdo mi zas sebral nůžky ze šuplíku,…ze šití, …z pracovny, ze stolu…. A nevím, odkud všude se ještě nůžky ztratí, zrovna ve chvíli, kdy je nejví ...


Nářadí pro pořádné chlapy – to je Fiskars Hardware 4  fotek

Nářadí pro pořádné chlapy – to je Fiskars Hardware

Těžká práce vyžaduje speciální nářadí – kladiva, bourací palice, sekery, nůžky na plech nebo speciální nože – prostě pořádný „hardware“. Přesně to ...


Vánoční soutěž o zahradnické nůžky Fiskars 2  fotek

Vánoční soutěž o zahradnické nůžky Fiskars

Vánoce se kvapem blíží a možná i vy už přemýšlíte o vhodném dárku pro své blízké. Ve spolupráci se společností Fiskars jsme pro vás připravili váno ...


Grilovací sezóna je tu! 4  fotek

Grilovací sezóna je tu!

Teplé slunné počasí a vůně masa linoucí se ze zahrad nás nenechají na pochybách, že grilovací sezóna byla zahájena. Co si zkusit zpestřit tradiční ...


Hrábě – nezbytný pomocník 10  fotek

Hrábě – nezbytný pomocník

Při úpravě zahrádky nebo sadu se neobejdeme bez hrábí, dnes si můžeme vybrat z několika druhů, přesně podle toho, na co je potřebujeme. V nadcházející ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
4
Starší kleště Nářadí
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:26 Ondřej
1
Rozdíl mezi pilami Nářadí
Poslední příspěvek: 6.3.2019 20:02 Eliáš
1
Rada s výběrem protahovačky Nářadí
Poslední příspěvek: 28.8.2018 14:41 Tomáš
5
vyvažovačka a zouvačka Bright Nářadí
Poslední příspěvek: 31.5.2018 19:07 Anna
2
Vibrační bruska - jak vybrat Nářadí
Poslední příspěvek: 9.4.2018 09:04 Osamělá
3
Výběr stolní pily Nářadí
Poslední příspěvek: 1.2.2018 10:24 Lukáš
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
0
seřízení hoblovky Nářadí
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 františek
0
Magnet-it Nářadí
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Denis
0
Co to je za nářadí? Nářadí
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 tomas
5
vyvažovačka a zouvačka Bright Nářadí
Poslední příspěvek: 31.5.2018 19:07 Anna
4
Starší kleště Nářadí
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:26 Ondřej
3
Výběr stolní pily Nářadí
Poslední příspěvek: 1.2.2018 10:24 Lukáš
2
Vibrační bruska - jak vybrat Nářadí
Poslední příspěvek: 9.4.2018 09:04 Osamělá
1
Rada s výběrem protahovačky Nářadí
Poslední příspěvek: 28.8.2018 14:41 Tomáš
1
Rozdíl mezi pilami Nářadí
Poslední příspěvek: 6.3.2019 20:02 Eliáš
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×