Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Fiskars na veletrhu Spoga+Gafa

Fiskars na veletrhu Spoga+Gafa
Inovativní design zahradnických nástrojů a nářadí představí na zářijovém zahradním veletrhu Spoga+Gafa 2012 renomovaný finský výrobce Fiskars. Design, díky němuž firma letos vyhrála cenu Red Dot Design Award, a nový typ nářadí pro děti budou hlavními taháky expozice finské firmy.
reklama

Zahradní veletrh Spoga+Gafa 2012 se uskuteční od 2. do 4. září v Kolíně nad Rýnem v Německu. Letos přináší společnost Fiskars řadu nových produktů, která posouvá kupředu design i funkčnost zahradnického nářadí. Fiskars také představí nové zahradnické náčiní pro děti. Nejde však o hračky, ale o skutečné nářadí, se kterým se může skutečně pracovat. Budou tam k vidění také nové doplňky pro existující řady produktů.

Zahradnictví bylo v minulosti spíše záležitostí hospodaření, ale v současnosti roste jeho význam jako hobby i zdraví prospěšné činnosti. Ať už pečujete o vlastní zeleninové záhonky, nebo tvoříte dokonalou okrasnou skalku, jen s dobrými nástroji si svého koníčka dobře užijete. Fiskars chce posunout zahradničení mnohem dál prostřednictvím moderních technologií a materiálů. I ty nejjednodušší věci mohou být vyrobeny lépe. Práce na zahradě tak díky nim bude jednodušší, efektivnější a hlavně z ní budete mít větší požitek.

Kde Fiskars na veletrhu Spoga+Gafa najdete?

Nové zahradnické nástroje od společnosti Fiskars si budete moci osobně vyzkoušet ještě předtím, než budou uvedeny na trh, a to na výstavě Spoga +Gafa 2012 v hale 6.1 u stánků D10/E-11. Tým Fiskars návštěvníkům detailně vysvětlí, jak nástroje fungují, a prozradí i některé tajné tipy, jak si zahradničení užít ještě vic než doposud.

Více informací o veletrhu Spoga+Gafa naleznete na www.spogagafa.com.

Autor: Fiskars (tisková zpráva)

Související články

Fiskars MOMENTUM nadchne v momentě 6  fotek

Fiskars MOMENTUM nadchne v momentě

Stačí jenom moment, abyste zjistili přednosti vřetenové sekačky Fiskars Momentum. V současnosti je totiž nejpokrokovější vřetenovou sekačkou na světě. ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×