Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Firma Schiedel Vás zve na veletrhy Dřevostavby a Krby, kamna

Firma Schiedel Vás zve na veletrhy Dřevostavby a Krby, kamna
Firma Schiedel si vás dovolujeme pozvat na svůj stánek v rámci Asociace dodavatelů montovaných domů na veletrhu Dřevostavby, který se koná ve dnech 24.2. - 27.2.2011 na holešovickém Výstavišti v Praze. Najdete nás v hale č. 4, stánek 4B22. Můžete nás také najít na souběžném veletrhu Krby, kamna v hale č. 1, stánek 1B43 tamtéž.
reklama

Na letošním ročníku veletrhu Dřevostavby představí novinky a aktuality z trhu využití dřeva ve stavebnictví více než 180 vystavovatelů z deseti zemí Evropy. Součástí veletrhu je rozsáhlý doprovodný program určený odborné veřejnosti i všem návštěvníkům. Souběžně s veletrhem Dřevostavby 2011 probíhají na Výstavišti další veletrhy, mimo jiné odborný veletrh krbů, kamen a designového vytápění Kamna a krby, kde můžete stánek firmy Schiedel navštívit také.

O firmě Schiedel, s.r.o.

Stoupajícím nárokům na ekologické topení dnes Schiedel vyhovuje v celém rozsahu díky univerzálním komínovým systémům a ukazuje tak nové cesty v oblasti komínové techniky. Schiedel, společnost s r.o. zaujímá významnou pozici jak mezi národními společnostmi Schiedel, tak mezi významnými výrobci stavebních materiálů v České republice.

Společnost sleduje přání zákazníků a bez prodlení reaguje na nové požadavky trhu. Nabízí kompletní systémy zahrnující prvotřídní výrobky a servis. Vyvíjí nejlepší produkty, systémy a servis ve všech cenových kategoriích. Vyrábí spolehlivé kvalitní výrobky, které dodává včas, kompletní a správně vyúčtované. Udržuje a rozvíjí úzké partnerství se zákazníky, staviteli, stavebními firmami a prodejci. Angažuje se pro životní prostředí a energeticky účinnými, ekologickými výrobky a systémy působí proti klimatickým změnám.

Více informací získáte na www.schiedel.cz.

Autor: Schiedel, s.r.o. (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×