Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Firma Pilecký vás zve na veletrh FOR ARCH 2012

Firma Pilecký vás zve na veletrh FOR ARCH 2012
PILECKÝ s.r.o. vás zve na mezinárodní veletrh FOR ARCH, kde se budete mít možnost seznámit s novinkami pro rok 2012 stejně jako s kompletním přehledem celého sortimentu. Expozici PILECKÝ s.r.o. najdete v hale 1, sektor C, stánek číslo 17. Veletrh FOR ARCH 2012 se koná v Praze v termínu 18.-22.9.2012. Na vaší účast se těší tým PILECKÝ s.r.o..
reklama

Charakteristika veletrhu:

Hlavní téma, které bude provázet celý veletrh, vzešlo z diskuze při uzavření dohody Evropského parlamentu a Rady pro energetickou náročnost budov a podpisu směrnice o energetické náročnosti budov. Ta má za úkol dosažení stavu, aby do roku 2020 byly realizovány pouze budovy, jejichž potřeba energie se blíží nule. Stejně jako toto moderní téma, se snaží veletrh svým profilem co nejvíce přiblížit novým trendům a situacím. Důraz kladený na úsporu energií ve stavebnictví bude hrát v následujících několika letech důležitou roli.

O firmě Pilecký s.r.o.:

Vznik firmy PILECKÝ - výroba, prodej a montáž plotů nese datum roku 1994. Během krátké doby se činnost firmy specializovala v oblasti plotových systémů, především v drátěném programu. Sortiment zahrnuje úplnou nabídku plotů, pletiv, sloupků, bran a branek pro různé druhy drátěného oplocení. Dlouhá životnost je zaručena povrchovou úpravou - PVC poplastování a pozinkováním.

www.pilecky.cz

Autor: Pilecký, s.r.o (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×