Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Fenix Trading, specialista na sálavé vytápění, zve na veletrh Infotherma 2018

Fenix Trading, specialista na sálavé vytápění, zve na veletrh Infotherma 2018

Již po pětadvacáté otevře své brány mezinárodní veletrh Infortherma. Jako již tradičně ho mohou navštívit všichni ti, kdo se zajímají o novinky a trendy v oblasti vytápění. Tepelná pohoda našich domovů a zejména moderní a ekologické vytápění malých a středních objektů – to je stěžejní téma Infothermy 2018. Koná se ve dnech 22. – 25. ledna 2018 na ostravském výstavišti Černá louka. Pokud se zajímáte o vytápění elektřinou a sálavé zdroje tepla, pak rozhodně navštivte stánek společnosti Fenix Jeseník. Ta je u nás skutečnou špičkou v oboru.

reklama

Odborníci ze společnosti Fenix Jeseník vám rádi odpoví na všechny vaše dotazy a otázky týkající se vytápění elektřinou. Stánek společnosti naleznete v pavilonu NA2 u stánku s číslem 223.

Společnost nabízí kompletní sortiment elektrického vytápění, jako výrobce se specializuje na sálavé topné systémy – topné panely ECOSUN®, topné kabely a rohože ECOFLOOR®, nebo topné folie ECOFILM®. Skutečnost, že tyto systémy jsou pro současné novostavby jedním z nejvýhodnějších řešení, má ověřenu u svých dlouhodobě sledovaných referencí.

Jubilejní 25. ročník mezinárodní výstavy INFOTHERMA je příležitostí, jak se osobně dozvědět o společnosti a výrobcích více.

Tradice, zkušenost, silná pozice na evropském trhu, kompletní sortiment elektrického vytápění, nadstandardní záruky – to vše nabízí značka FENIX.

Autor: Fenix group a.s. (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Domy s téměř nulovou spotřebou energie

Spotřeba a ceny energií, náklady na vytápění – neustále diskutované téma. Domy s nulovou spotřebou energie – to je sen snad každého z nás. Je to vš ...

Skleněné topné panely - účinný zdroj tepla

Skleněné topné panely ECOSUN G s potiskem jsou nejen účinným zdrojem tepla, ale také krásnou ozdobou interiéru. V současnosti nabízí FENIX Jeseník ...

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×