Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

FENIX Trading, s.r.o. si vás dovoluje pozvat na veletrh FOR THERM

FENIX Trading, s.r.o. si vás dovoluje pozvat na veletrh FOR THERM

Pokud se zajímáte o úsporné vytápění, chcete stavět nízkoenergetický dům nebo potřebujete změnit způsob vytápění ve vašem domě, neměli byste si nechat ujít expozici Fenix Trading na veletrhu FOR THERM 2014.

reklama

Veletrh FOR THERM se stal i díky souběhu s největším stavebním veletrhem FOR ARCH navštěvovaný jak koncovými zákazníky, tak odbornou veřejností. Využijte tedy příležitosti prezentace novinek z oboru na veletrhu i v době od 16.9. do 20.9.2014, kde je kromě zajímavých expozic firem nachystaný i doprovodný program pod záštitou odborných asociací.

Firma Fenix Trading se v Pražském výstavním areálu v Letňanech představí na stánku C 5 v hale 7. Můžete se zde seznámit se systémy elektrického vytápění sálavými panely, topnými rohožemi nebo podlahovými či stropními foliemi, zjistit a vybrat nejvhodnější způsoby regulace a poradit se i o způsobu dodatečné instalace elektrického vytápění v domě či bytě.

Obchodní skupina Fenix vznikla v roce 1990 jako jedna z prvních soukromých společností v České republice. Zakládajícím členem byla výrobní společnost Fenix s.r.o. a prvními produkty, které společnost vyráběla, byly úspěšně prodávané elektrické sálavé topné panelyECOSUN. S nárůstem poptávky trhu po těchto produktech následovaly elektrické konvektory ECOFLEX, topné kabely a rohože ECOFLOOR a topné fólie ECOFILM, včetně regulace topných systémů a široké škály doplňkových produktů.

Autor: Fenix Trading (tisková zpráva)

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×