Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

FENIX Jeseník vás zve na veletrh FOR THERM

FENIX Jeseník vás zve na veletrh FOR THERM

Veletrh vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM, jehož
6. ročník proběhne od 15. do 19. září 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Praze-Letňanech, se stal i díky souběhu s největším stavebním veletrhem FOR ARCH oblíbeným jak u koncových zákazníků, tak u odborné veřejnosti.

reklama

Pravidelným účastníkem veletrhu je i společnost FENIX Trading, s.r.o., nejvýznamnější tuzemský výrobce a jeden největších evropských dodavatelů elektrických topných systémů. FENIX na veletrhu FOR THERM vystavuje kompletní výrobní program, který tvoří podlahové a stropní topné fólie ECOFILM, topné kabely, rohože a systémy protimrazové ochrany ECOFLOOR, sálavé topné panely ECOSUN (vč. mramorových panelů MR a skleněných panelů GR) a přímotopné elektrické konvektory ECOFLEX. Chybět nebudou ani výrobky pro regulaci topných systémů a další výrobky.

Expozici firmy FENIX Trading, s.r.o. najdete v hale 4 na stánku číslo B11.

O veletrhu

FOR THERM je špičková akce zaměřená na vytápění, vzduchotechniku, komínové systémy, regulační techniku a alternativní zdroje energie. Jsou zde prezentovány produkty tuzemských i zahraničních firem nejen z oboru tepelných čerpadel. Letošní již 6. ročník, je zaměřen na efektivitu vytápění.

Veletrh FOR THERM se stal i díky souběhu s největším stavebním veletrhem FOR ARCH navštěvovaný jak koncovými zákazníky, tak odbornou veřejností. Pod záštitou odborných asociací je pro vás opět připravený zajímavý doprovodný program.

Autor: Fenix Trading s.r.o. (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Bezpečný vstup nebo chodník zajistí v zimě před ledem a sněhem elektrické topné prvky 10  fotek

Bezpečný vstup nebo chodník zajistí v zimě před ledem a sněhem elektrické topné prvky

Společnost FENIX, náš největší výrobce elektrických topných systémů, je široké veřejnosti známá jako výrobce nízkoteplotních velkoplošných topných ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×