Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

FENIX Jeseník Vás zve na veletrh Aqua-therm

FENIX Jeseník Vás zve na veletrh Aqua-therm

Společnost FENIX Trading, s.r.o. si dovoluje co nejsrdečněji pozvat všechny příznivce elektrického vytápění k návštěvě firemní expozice na 21. ročníku veletrhu AQUA-THERM Praha, mezinárodním veletrhu vytápění, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky, který se uskuteční od 1. do 4. března 2016 na výstavišti PVA EXPO v Praze – Letňanech.

reklama

Expozici FENIX Trading najdete uprostřed haly 4 v sektoru B na stánku číslo 433.

Na veletrhu představíme kompletní výrobní program včetně v posledních letech velmi oblíbených sálavých panelech. Právě prodeje sálavých topných panelů v posledních letech rostou a i loni měly velkou zásluhu na historicky největších tržbách a zisku celého holdingu. Naši odborníci poradí s praktickými dotazy k instalaci elektrických topných systémů, v případě zájmu se s vámi rádi podělí i o poznatky, získané díky spolupráci s UCEEB (Univerzitní centrum energeticky efektivních budov) ČVUT Praha, kde FENIX v závěru loňského roku dokončil 1. etapu měření účinnosti, spotřeby energie a kvality vnitřního prostředí při použití různých topných systémů. Upozorní i na právě probíhající výstavbu FENIX OFFICE CENTRA v Jeseníku, které bude po dokončení (léto 2016) sloužit nejen jako nové administrativní centrum společnosti FENIX GROUP a.s., ale v první fázi také jako testovací objekt k ověření spolupráce střešních FVE s domovními bateriemi a distribuční "smart grid".

Těšíme se na vaši návštěvu!

O veletrhu Aqua-therm

PVA-EXPO Praha Letňany bude ve dnech 1. - 4. března 2016 hostit již 21. ročník veletrhu Aqua-therm. Odborný mezinárodní veletrh je zaměřen na vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky. Pokud vás zajímají novinky a trendy v tomto oboru, rozhodně si veletrh nenechte ujít.

Autor: Fenix (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Domy s téměř nulovou spotřebou energie

Spotřeba a ceny energií, náklady na vytápění – neustále diskutované téma. Domy s nulovou spotřebou energie – to je sen snad každého z nás. Je to vš ...

reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×