Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Fanděte českému hokeji se Sapeli

Fanděte českému hokeji se Sapeli

Pro všechny malé i velké příznivce hokeje tu máme tipovací soutěž: "Fanděte českému hokeji se Sapeli". V době konání MS v hokeji 2016, které se koná v Moskvě a Petrohradě od 29. 4. do 25. 5. 2016 se všichni fanoušci a milovníci tohoto sportu mohou zúčastnit tipovací soutěže a vyhrát designové reklamní předměty věnované společností SAPELI. O podmínkách a pravidlech soutěže se dozvíte více v našem článku.

reklama

Stručná pravidla soutěže

Princip soutěže spočívá v uhodnutí vítěze a v nejlepším tipovacím skóre. Ti, kdo správně uhádnou vítěze, postupují do pomyslného trychtýře. Ze všech tipů, kteří uhádli vítěze MS, se následně vyhodnotí ti nejlepší tipaři – tzn. ti, kdo tipovali nejvíce správných výsledků (rozumí se vítězství/prohry či remízy v každém jednotlivém zápase). Bere se konečný výsledek zápasu, tj. i po prodloužení či trestných nájezdech. Pokud by nastala shoda, bere se konkrétní výsledek zápasu, příp. čas zaslání tipovací tabulky do soutěže.

Účastníkem soutěže se stává každý, kdo kompletně vyplní tipovací tabulku MS v ledním hokeji 2016 svými tipy na výsledky všech zápasů, vč. čtvrfinálových, semifinálových a finálových kol. Následně ji nejpozději do 5. 5. 2016 do 24:00 naskenuje či vyfotí a pošle s kompletním přehledem svých tipů na soutěžní mail: soutez@sapeli.cz.

Kde získám tipovací tabulu?

Tipovací tabulku je možné získat u našich vybraných obchodních partnerů – viz. http://www.sapeli.cz/cs/prodejni-mista/nejblizsi-prodejci nebo si ji stáhnout a vytisknout z webu SAPELI www.sapeli.cz nebo na FB profilu SAPELI www.facebook.com/sapeli.

Kam mám tipovací tabulku odeslat?

Příspěvky do soutěže je nutné zaslat nejpozději do 5. 5. 2016 do 24:00 na soutěžní mail soutez@sapeli.cz a do předmětu mailu uveďte FANDÍME HOKEJI. Do emailu uveďte svoji adresu pro případ zaslání výhry a kontaktní mobil. Vítězové budou oznámeni na stránkách www.sapeli.cz a na FB profilu https://www.facebook.com/sapeli po skončení MS v ledním hokeji a vyhodnocení všech tipů, nejpozději však 30. května do 12:00.

Termín soutěže

Soutěž "Fanděte českému hokeji se SAPELI" probíhá v době od 18. 4. 2016 do 5. 5. 2016 do 24:00 hod.

Ceny, o které soutěžíte

První 3 nejlepších tipaři získají sadu designových reklamních předmětů SAPELI v hodnotě 800,- Kč. Sada obsahuje powerbanku ve tvaru dveří a skleněné těžítko ve tvaru tužky.

Organizátorem soutěže "Fanděte českému hokeji se SAPELI" je právě společnost SAPELI.

Podrobná pravidla a podmínky soutěže naleznete na stránkách www.sapeli.cz.

Autor: Sapeli (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Celoskleněné dveře SAPGLASS - moderní a nadčasové 4  fotek

Celoskleněné dveře SAPGLASS - moderní a nadčasové

Prosvětlení prostoru, jeho optické zvětšení nebo designové oživení – to vše přináší nový unikátní ucelený program celoskleněných dveří SAPGLASS spo ...


Celoskleněné dveře - velmi oblíbené, ale opředené mýty 3  fotek

Celoskleněné dveře - velmi oblíbené, ale opředené mýty

Každá druhá domácnost v Česku je otevřena celoskleněným dveřím, lidé se však bojí jejich užitných vlastností. Snadné poškození, náročná údržba, vys ...


S dýhou to umíme... 8  fotek

S dýhou to umíme...

V dýhovaných materiálech je společnost SAPELI absolutní jedničkou na českém trhu. Největší a nejstarší výrobce dveří a zárubní u nás v letošním roc ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×