Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Sleva 500 Kč od Fagor a Euronics

Sleva 500 Kč od Fagor a Euronics
Výhradní dovozce bíle techniky značky Fagor, firma Fagor Elektro společně se síti elektroprodejen Euronics aktuálně připravila speciální nabídku, především pak pro čtenáře magazínu ONA DNES v deníku MF Dnes, kteří mohou v uvedeném časopisu využít slevový kupon na nákup produktu naší značky.
reklama

Při nákupu pračky Fagor FET-5112, která má energetickou třídu A+++ a může vyprat prádlo až o objemu 5 kg v distribuční síti Euronics získáte slevu 500 Kč. Tato nabídka je však časově omezena, a to od 15. – 21. dubna 2013. Akční cena pračky tedy činí 7.490,- Kč.

Více se dozvíte na ona.idnes.cz/nakupy. Pokud v distribuční síti Euronics neobjevíte uvedený model pračky Fagor, kontaktujte nás na e-mailu info@fagor-elektro.cz.

O Fagoru

Skupina Fagor se řadí mezi pět nejvýznamnějších výrobců bílé techniky v Evropě. V jeho portfoliu je 12 obchodních značek a svoje výrobky vyváží do 130 zemí celého světa. Je součástí MCC, největšího družstevního sdružení na světě.

Autor: Fagor (tisková zpráva)

Související články

Až pět Hrnečku vař! na jedné ploše 5  fotek

Až pět Hrnečku vař! na jedné ploše

Jenže v tomhle případě je to jinak než v pohádce, kde vařil hrnec postavený třeba na kámen. Tady postavíte klidně pět hrnců doslova kamkoliv na rovnou ...


Dobré víno naladí člověka 7  fotek

Dobré víno naladí člověka

Dobré víno tvoří dobrou náladu, ta přináší dobré myšlenky, z dobrých myšlenek vznikají dobré skutky, a ty dělají člověka člověkem. Dobré víno ale potř ...


Jaro a Fagor přinášejí do kuchyně barvy a radost 7  fotek

Jaro a Fagor přinášejí do kuchyně barvy a radost

V dnešní době je většina hospodyněk velice vytížená, takže uvítají každou minutu, kterou si mohou ušetřit. A pokud můžeme ušetřit čas strávený v kuchy ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×