Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

EVEREL, s.r.o.

Generální dovozce a prodejce laminátových a dřevěných podlah zn. QUICK-STEP do České a Slovenské republiky. Kompletní servis od velkoobchodního prodeje až po profesionální realizační činnost.

Společnost EVEREL s.r.o. byla založena v roce 1999. Jsme obchodní společnost a zabýváme se dovozem a prodejem laminátových a dřevěných podlah QUICK-STEP. Společnost EVEREL s.r.o. je výhradním dovozcem QUICK-STEP do ČR a SR. Mimo to, jsme prodejci krbových kamen SKANTHERM FIREWORKS a stavební chemie MAPEI.

Kontakt

Třebětice 102
Holešov

E-mail: everel@everel.cz
Web: www.everel.cz
Telefon: 577 941 646
Fax: 577 941 737

Články firmy EVEREL, s.r.o.

Do koupelen už může i laminát

Do koupelen už může i laminát

20.03.2012, Everel (text a foto)

Na koupelnu se obvykle nahlíželo jako na ryze funkční prostor. Také samotná nabídka sortimentu podlahových krytin do koupelen byla po dlouhou dobu značně omezená. Vévodily jí především keramická dlažba a PVC. Doba se však změ ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×