Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Elektrické radiátory Aura – užitečná krása podle nových pravidel

Elektrické radiátory Aura – užitečná krása podle nových pravidel

Švýcarský výrobce designových radiátorů a systémů řízeného větrání, společnost Zehnder, uvádí na trh novou řadu elektrických koupelnových radiátorů v chromovaném a bílém provedení Zehnder Aura. Tento typ koupelnových radiátorů jako jeden z mála na našem trhu splňuje nové nařízení Evropské unie o tzv. Eco-designu směřující k většímu komfortu uživatelů a zejména ke snížení spotřeby energie. Zehnder Aura představuje výjimku, která přináší do našich koupelen také švýcarskou kvalitu a elegantní design.

reklama

Evropská směrnice o Eco-designu, platná od ledna 2018, nutí výrobce elektrických topidel umožňovat komfortní provoz dle potřeby díky možnosti víceúrovňového programování, instalovat časový spínač pro zesílené vytápění, detekci přítomnosti osob, ale zejména diktuje nízkou spotřebu elektrické energie v pohotovostním režimu, menším než 0,5 W.

Univerzální a elegantní

Radiátory Zehnder Aura jsou dlouhodobě prodejnou stálicí v nabídce švýcarského výrobce. Jejich elektrická verze je pak nejen reakcí na zpřísněné podmínky evropské legislativy, ale i přirozenou odezvou na nárůst objemu výstavby segmentu nízkoenergetických a pasivních domů. Představují atraktivní řešení vytápění interiéru pro různé typy budov. Zehnder Aura perfektně doplňují nebo nahrazují stávající systém vytápění, např. u staveb s nízkou spotřebou energie. Díky novému způsobu ovládání elektrické radiátory Zehnder vytvářejí zdravé a komfortní vnitřní klima a zároveň šetří energii a pořizovací i provozní náklady. Kvalitní zpracování od švýcarského výrobce Zehnder zaručuje dlouhou životnost.

S designovou „Aurou“

Tento typ radiátoru je klasickým představitelem moderního koupelnového radiátoru. Velké vzdálenosti mezi trubkami umožňují pohodlné a praktické věšení ručníků. Moderní a elegantní design vyjádřený jednoduchými, přímými liniemi zase povyšuje radiátory Zehnder Aura do role univerzálního koupelnového radiátoru, vhodného do všech typů rekonstrukcí i novostaveb. Vizuálně jednoduchý, ale nápaditý design radiátoru Zehnder Aura, se perfektně hodí do každé moderní koupelny. Tento designový radiátor je ve své elektrické verzi nově k dispozici ve vysoce kvalitním chromovaném provedení. Radiátory Zehnder Aura dokáží vytopit místnost, neslouží pouze na sušení ručníků. Jsou k dostání v dokonalém chromovém provedení momentálně za velmi zajímavou cenu.

Výhody radiátoru Zehnder Aura

Radiátor má harmonický design díky sběrným trubkám s D profilem. Velké vzdálenosti mezi trubkami umožňují snadné čištění a umožňují pohodlné zavěšení ručníků. Elegantní design obzvlášť vynikne v pochromovaném provedení. Navíc, jak již bylo řečeno, radiátory Zehnder Aura splňují nařízení o EcoDesignu: v pohotovostním režimu mají nízkou spotřebu (menší než 0,5 W), umožňují denní i týdenní programování a disponují dvojhodinovým spínačem pro zesílený provoz. Výhodou je i funkce detekce otevřeného okna, díky níž se automaticky upraví nastavení radiátoru.

Zehnder Aura je v nabídce ve výškách 775, 1217, 1469 a 1856 mm s šířkou 500 a 600 mm. Díky malé stavební hloubce se hodí i do úzkých koupelen. Chromovaná verze má chromovaný ovladač a kabel v šedé barvě.

Více na www.zehnder.cz.

Autor: Zehnder (tisková zpráva)

Související články

Nejdůležitější rady pro výběr vhodných radiátorů 14  fotek

Nejdůležitější rady pro výběr vhodných radiátorů

Při volbě radiátorů doporučujeme zvážit následující hlediska: možnost čištění, způsob přenosu tepla, vzhled, variabilitu rozměrů a tepelných výkonů ...


Proč vytápět elektrickými radiátory? 9  fotek

Proč vytápět elektrickými radiátory?

Elektrické radiátory od švýcarského výrobce Zehnder mají významnou složku sálavého tepla, které nevíří prach a zlepšuje vnitřní prostředí v budovác ...


Asymetrické koupelnové radiátory pro obzvláště snadné sušení ručníků 9  fotek

Asymetrické koupelnové radiátory pro obzvláště snadné sušení ručníků

Existuje nespočet koupelnových radiátorů, ale jen některé z nich jsou nejen krásné, ale také praktické. Příkladem jsou asymetrické radiátory švýcar ...


Dokonalý tepelný komfort ve vaší koupelně 11  fotek

Dokonalý tepelný komfort ve vaší koupelně

Naše potřeba tepla je v koupelně přirozeně vyšší než v jiných částech domu. Nejde ale jen o příjemnou teplotu, na koupelnu jsou kladeny mnohem komp ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
0
zápach z odpadu Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Válek Richard
0
Romana Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Romana
0
Nefunkční přepad vany Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Pavel
0
instalace sprchového koutu Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jiří
0
Paneláková koupelna svépomocí Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milan
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×