Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Electronic Bidets, s.r.o.

Společnost Electronic Bidets, s.r.o. je výhradním dovozcem elektronických bidetů značky DIB jihokorejské společnosti Daewon Bidets, která má v této oblasti výroby téměř dvacetiletou tradici. Electronic Bidets je zároveň provozovatelem e-shopu s těmito výrobky a distributorem elektronických bidetů do hobbymarketů Bauhaus a koupelnového studia SIKO koupelny. Elektronické bidety DIB jsou spolehlivé, vysoce užitné a mají moderní design.

Firma Electronic Bidets s.r.o. byla založena v roce 2009 (po předchozím čtyřletém testování dovážených produktů) s cílem nabídnout i méně movitým občanům ČR a SR luxusní, špičkové a přesto cenově dostupné moderní zařízení pro osobní intimní hygienu.

Společnost Electronic Bidets s.r.o. je výhradním zástupcem pro prodej výrobků společnosti Daewon Bidets Co., Ltd. pro Českou i Slovenskou republiku, nově vstoupila také na maďarský trh a chystá další expanzi v rámci zemí EU.

Kontakt

P.O.Box 23
Průhonice

E-mail: info@electronicbidets.cz
Web: www.electronicbidets.cz
Web:
Telefon: 725 890 191

Články firmy Electronic Bidets, s.r.o.

Instalace elektronického bidetu

06.03.2011, Electronic Bidets s.r.o. (video)

Používání bidetu je velmi zdravé a čím dál tím častější, ale mnozí z nás nemají ve svých domovech dostatek místa k jeho instalaci. Nenechte se však odradit, skvělou možností i pro tu nejmenší toaletu je elektronický bidet, ...

Kouzelné prkénko

Kouzelné prkénko

22.02.2011, Jiří Jan (text), Electronic Bidets s.r.o. (foto)

Že jste o něm neslyšeli? Kouzelný zvoneček z Arabely, pohádkový hrnečku vař a nebo sedmimílové boty nejsou ničím, co by nás mohlo překvapit. Ale kouzelné záchodové prkénko – to by pro scénáristy z filmových továren na sny byl ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×