Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Dvě ocenění pro POROTHERM

Dvě ocenění pro POROTHERM
Ziskem dvou cen se může pochlubit společnost Wienerberger cihlářský průmysl. Druhý ročník soutěže Stavební výrobek - technologie roku 2009, jejímž pořadatelem je Česká stavební akademie Praha, jí přinesl bronzovou medaili za keramobetonový POROTHERM překlad VARIO a čestné uznání za technologii POROTHERM Profi DRYFIX System.
reklama

Ocenění pro POROTHERM

POROTHERM překlad VARIO, který byl na trh uveden v roce 2009, dává stavebníkům možnost jednoduchého, ale přitom velmi efektivního řešení zastínění oken. VARIO poskytuje možnost volby typu překladu podle plánované varianty zastínění. Konkrétně typ VARIO R je určen pro zabudování rolety, do VARIO Z patří žaluzie.

Zdicí technologie POROTHERM Profi DRYFIX System umožňuje jednoduchou a rychlou výstavbu bez malty. Pojivem je v tomto případě speciální PUR-pěna, s níž lze zvládnout hrubou stavbu rodinného domku do týdne. Zdít je možné přitom i v zimě, a to až do -5°C.

VARIO potěší jednoduchou instalací a minimálními náklady

POROTHERM překlad VARIO uživatelé oceňují díky několika výhodám. Protože se expeduje výhradně v ucelené dodávce obsahující překlad i tepelněizolační díl, do něhož se zastínění instaluje, zaručuje správné provedení tepelné izolace. Jeho konstrukční provedení úspěšně řeší problém s dokonalým svedením vody, s nímž jiné systémy obtížně zápolí. Díky konstrukci vodicích lišt venkovních rolet totiž nemůže docházet k zatékání vody do zdiva kolem okenního otvoru. Potěší i nízká hmotnost překladu, která umožňuje jeho zabudování ručně, takže na stavbu není nutné zajišťovat speciální techniku. Rychlá a jednoduchá instalace zvoleného zastínění, a to při naprosto minimálních nákladech, je naprostou samozřejmostí.

POROTHERM Profi DRYFIX System pro rychlou výstavbu

Výstavba technologií POROTHERM Profi DRYFIX System je jednoduchá a rychlá, takže se jí nemusí bát ani ti, kteří se rozhodnou si bydlení postavit sami. Zednickou lžíci a maltu zde nahradila dóza se speciální pěnou, jež se na cihly nanáší aplikační pistolí. Před samotným zděním stačí dózu pouze dobře protřepat a našroubovat pistoli. Pak již je možné okamžitě začít zdít. PUR-pěna je k dispozici zdarma v odpovídajícím množství při nákupu broušených cihel POROTHERM Profi.

Více informací naleznete na www.porotherm.cz

Autor: Wienerberger (Tisková zpráva)

Související články

Nadokenní překlad POROTHERM VARIO – volba zastínění i úspora energie 3  fotek

Nadokenní překlad POROTHERM VARIO – volba zastínění i úspora energie

Stavíte rodinný dům a zvažujete, jak vyřešíte zastínění oken? Keramobetonový POROTHERM překlad VARIO od společnosti Wienerberger umožňuje instalaci ve ...


Průkaz energetické náročnosti budovy pro rodinné domy z POROTHERMU pořídíte do 3000 korun 3  fotek

Průkaz energetické náročnosti budovy pro rodinné domy z POROTHERMU pořídíte do 3000 korun

Plánujete výstavbu rodinného domu? Pro získání stavebního povolení musíte mít od letošního roku také průkaz energetické náročnosti budovy, zkratkou PE ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×