Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výstava Dům a zahrada 2010 - největší květinový svátek na severu Čech

Výstava Dům a zahrada 2010 - největší květinový svátek na severu Čech
Pod jednou střechou a v jednom termínu můžete najít informace a aktuální novinky z pěti stěžejních oborů – ZAHRADA, STAVBA, NÁBYTEK, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ. Výstava DŮM A ZAHRADA je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto - Výstava pro všechny, kteří bydlí! - hovoří za vše a věříme, že zde každý nalezne právě to, co ho zajímá a navíc s výhodnou výstavní slevou. Letošní ročník je navíc obohacen velkou soutěží o ceny, které věnují vystavovatelé.
reklama

Pavilon A: Hlavní expozice se opět ujal zahradní architekt, který přivezl velkou kolekci magnolií, včetně novinky - stálezelené, neopadavé, velkokvěté magnolie. Jak co nejlépe vytvořit zahradu se dozvíte v jeho poradně. Dále se v pavilonu představí stavební společnosti, např. Stav - invest, Izotrade, Střešní okna Langer či Urman.

Pavilon B: Je věnován Receptáři. V sobotu a v neděli zde bude probíhat poradna pro zahrádkáře a sadaře. Dozvíte se jak postupovat při zakládání domácí bylinkové zahrady, jak se starat o pokojové rostliny vám poradí společnost DDM. Tradičně je pavilon specializovaný též na firmy prodávající a distribuující spotřební výrobky.

Pavilon C: Představí například společnost CBS a Houžvíček specializující se na návrhy a výrobu kuchyní a koupelen. Jsou připraveni vyrobit kuchyň vašich snů.

Pavilon D: Obsadí expozice nábytku, vytápění a bytových doplňků. Můžeme se těšit na nabídku vystavovatelů, jako jsou firma Tomeš, Truhlářství Vlasák, Dřevovýroba u potoka, uvidíte čalouněný nábytek firmy Křesina. Vše pro klidný spánek najdou návštěvníci na stánku společnosti Bezva spaní, která kromě dřevěného a kovového ložnicového nábytku, lamelových roštů a matrací nabízí i vodní postele. Společnost Eisenhammer představí výrobky firmy ABX, předního výrobce kamen, krbů a krbových vložek. Nenechte si také ujít expozici firmy Krby Pelant, prodejce krbových i kachlových kamen.

Pavilon E: Široká nabídka nábytku do kuchyní, koupelen, ložnic, obývacích pokojů zajisté uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka. Dále uvidíte stínící techniku od společností Dopos a Rolrols, expozice společností Elben, No. 1 Family, Nábytek Paul či českého výrobce ložního textilu společnost Cimex. Společnost Kossta zde bude nabízet váš dům snů.

Pavilon F: Uspokojí ty, co staví nebo se na to teprve chystají. Okna a dveře naleznou návštěvníci v expozicích Kůrka, Kerner, Prodoor, Avicho... Na stánku firem Kontis, Gesiko, Eko Komíny, Tewiko, Termo, Elstap najdeme novinky z oblasti bazénů. Ve stánku společnosti Krby Vylít vám poradí o vytápění. Vaší pozornosti by neměla ujít ani expozice garážových vrat a plotů zastoupených například firmou Lomax či Hentschl.

Pavilony G a H: v těchto prodejních pavilonech, naleznete plno nezbytností pro vaši domácnost a zahradu.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře. Zakoupit můžete keře, stromky, cibuloviny, sazenice, okrasné rostliny, ale i zahradní nábytek, zahradní krby a bazény.

Již XIV. ročník úspěšné prodejní a kontraktační výstavy zaměřené na zařízení a úpravu interiéru a exteriéru obydlí i potřeby pro zahrádkáře se koná na výstavišti Louny ve dnech 15. – 18. 4. 2010. Otevírací doba pro veřejnost je každý den 9.00–17.00 hod.

Více informací hledejte na www.diamantexpo.cz

Autor: Diamant Expo s.r.o. (text a foto)

Související články

Dům a zahrada - největší květinový svátek na severu Čech 7  fotek

Dům a zahrada - největší květinový svátek na severu Čech

Od 16. do 19. dubna 2009 na Výstavišti Louny se koná již 16. ročník veletrhu „Dům a zahrada“, který je aktuální přehlídkou novinek z oblasti zahrady, ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×