Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Dům a byt

Dům a byt

Byt i dům zařizujete podle toho, jaké máte požadavky i prostředky na bydlení, jakému účelu mají jednotlivé místnosti sloužit, podle toho, kdo bude pokoje obývat a nejvíce využívat.

Plánování bytu a domu
Zařízení obytných místností

Zařízení obytných místností

Pro zařizování obývacího pokoje platí jiná pravidla než pro ložnici nebo dětský pokoj. Před tím, než začneme nakupovat nábytek a další zařízení a doplňky je potřeba vše si dobře rozmyslet.

Příslušenství - koupelny a WC

Příslušenství - koupelny a WC

Do malé i velké koupelny se musí vejít vana nebo sprchový kout, pračka i umyvadlo, do bezbariérové koupelny je potřeba upravit vstup a přemýšlet o snadném přístupu . Jak si poradit s jejich zařizováním?

Předsíně, technické místnosti a úložné prostory

Předsíně, technické místnosti a úložné prostory

Předsíň je vstupní brána do bytu i domu a bez úložných prostor se neobejde ani ten nejmenší byteček. Co nejlepší využití místa v těchto prostorách bývá oříškem nejen pro architekty a projektanty, ale i pro samotné obyvatel ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×