Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Mivokor - přehledná a moderní kuchyně

Mivokor - přehledná a moderní kuchyně
Chladná krása vnitřního i závěsného drátěného programu, madel, barových konzol a kuchyňských stojanů přináší do vašeho kulinářského království nejen patřičný lesk, ale především řád a možnost využití všech prostor a zdánlivě nepoužitelných zákoutí vaší kuchyně. Nechte se inspirovat, i z jednoduchosti a praktických nápadů se rodí skutečná elegance. Dejte své kuchyni zcela nový rozměr díky kovovým komponentům od české firmy Mivokor.
reklama

Mějte vše po ruce

Sortiment společnosti Mivokor je vskutku rozmanitý. Každý díl a jednotlivý výrobek se přirozeně stane součástí vašeho kuchyňského interiéru. Závěsné košíky, police, podpěry, držáky nožů a dalšího náčiní, ale i madla, úchytky, závěsné tyče, sloupy a kování, to všechno učiní z vaší kuchyně neotřelý prostor, kde všechno budete mít po ruce a pěkně na očích. Každá hospodyně i moderní žena to patřičně ocení.

Pro přehledné uložení potravin se skvěle hodí potravinové skříně a výsuvné koše. Mějte spíž plně k dispozici. Zapomeňte na namáhavé šmátrání do zadních částí polic, abyste mohli vyndat třeba krabici s rýží. Mnohem snazší je polici vysunout k vám, a vy si pohodlně vezmete, co potřebujete.

Velké hrnce, pánve a další nezbytní pomocníci v kuchyni se dají skladovat všelijak. Co takhle otočný drátěný koš v rohové skříňce? Využijete veškerý prostor této skřínky a díky chytrému otočnému mechanismu si vždy pohodlně sáhnete i pro kuchyňské nádobí, které se běžně schovává hluboko vzadu.

Polenský Mivokor však neustále pracuje na zdokonalení svých výrobků, na rozšiřování nabídky a svůj sortiment přizpůsobuje požadavkům moderní doby, v mnoha ohledech udává trendy posledních let.

Precizní zpracování

A v čem vůbec tkví tak vysoká úroveň drátěného programu, madel, barových součástí a kuchyňských stojanů? Mivokor nepodceňuje žádný z výrobních procesů. Vynakládá značné úsilí, vedoucí k neustálému zvyšování kvality práce, produktů a služeb.

Základem je důkladně otestovaný vstupní materiál a následně prvotřídní technologie zpracování. Komponenty jsou vyráběny z kvalitní oceli a povrchově upravovány galvanickým pokovením nebo práškovým lakováním. Materiál je obráběn s chirurgickou přesností a citem na nejvyspělejších strojích. Výsledkem jsou vyhlazené součásti vybavení kuchyně, které jsou maximálně odolné proti otěru a se kterými můžete počítat dlouhá léta. Výrobky se vyznačují vysokou odolností proti vlhkosti, agresivní páře a dalším vlivům, namáhané mechanické součásti mají prověřenou životnost.

Firma Mivokor nabízí vstřícný přístup k potřebám zákazníka, kreativitu, profesionalitu a individuální řešení každé vaší zakázky. Kromě výroby doplňků pro kuchyňské linky mezi její aktivity patří také výroba drátěného programu do šatních skříní a výroba prodejních a reklamních stojanů.

Více na www.mivokor.cz.

Autor: Mivokor s.r.o. (text a foto)

Související články

Jaké moderní vybavení do kuchyně šetří čas a práci? 9  fotek

Jaké moderní vybavení do kuchyně šetří čas a práci?

Máte malou kuchyňku a kvůli tomu ani nemůžete pořádně otevřít dvířka skříněk? Nevěste hlavu, existuje účelné vybavení do kuchyně, které fantasticky vy ...


Nádobí, ve kterém nic nepřipálíte 4  fotek

Nádobí, ve kterém nic nepřipálíte

Luxusní kuchyňské nádobí PRESIDENT Stone s vysoce kvalitním nepřilnavým povlakem uvnitř i vně nádob je ideální pro každodenní intenzivní používání. ...


Drátěný program do každé domácnosti 9  fotek

Drátěný program do každé domácnosti

Drátěný program vám ušetří spoustu starostí jak udržet malý prostor přehledný a uklizený. Tento praktický prvek můžete zakomponovat do interiéru ku ...


Výběr kuchyňské pracovní desky 5  fotek

Výběr kuchyňské pracovní desky

Pracovní deska bývá z celé kuchyňské linky tou nejpoužívanější částí. Proto by měla být odolná vůči mechanickému namáhání a vysokým teplotám. Neměla ...


Veselé barvy v malé kuchyňce 5  fotek

Veselé barvy v malé kuchyňce

Bydlíte-li v panelovém domě s malou kuchyní a ještě menším jídelním koutem, můžete se inspirovat následnými úpravami. Barevné řešení jistě potěší oči ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
Oprava hřídelky v nádobě domácí pekárny Kuchyně
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:30 Pavel Karas
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
1
0
Gumové těsnění u ledničky Indesit Kuchyně
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Hana
0
0
Myčka AEG 64850 nejde spustit Kuchyně
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Vladimír Beránek
0
Koupě sušičky Yden CI IR D5 Kuchyně
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Ema
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Oprava hřídelky v nádobě domácí pekárny Kuchyně
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:30 Pavel Karas
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×