Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Dopřejte dětem českou klasiku - dřevěného houpacího koníka

Dopřejte dětem českou klasiku - dřevěného houpacího koníka

Máte už dost levných asijských hraček, které obsahují zdraví škodlivé či dokonce jedovaté látky, mají spoustu ostrých hran a nebezpečných výstupků či drobných součástek, které mohou vaší ratolest ohrozit? Chcete svému dítěti či vnoučeti pořídit hezkou hračku, nebo funkční nábytek, ale bojíte se, abyste při výběru nesáhli vedle? Zkuste vytvořit židličku a dřevěného houpacího koníka v jednom.

reklama

Zkuste tradiční český výrobek - kvalitní dětskou jídelní židličku s funkcí dřevěného houpacího koníka a hracího stolečku. Českou tradici, která potěší a hlavně vydrží!

Také si pamatujete na oblíbené dětské dřevěné židličky s hracím stolkem, které se daly snadno přeměnit v praktickou bezpečnou dětskou židli vysokou tak akorát k jídelnímu stolu? Zkuste sestavu Koník 3v1. Je to český, originální a patentovaný výrobek.

Jedná se o trojkombinaci, která má hned tři užitečné a chytré funkce, jenž vám uspoří peníze i místo: kromě klasického houpacího koníka můžete výrobek využít hlavně jako kvalitní a bezpečnou dětskou jídelní židličku nebo dětský stoleček na hraní. A to bez jakékoliv složité montáže - pouhým otočením.

Bezpečnost především – kvalitní certifikovaná výroba

Koník je navržen pro děti od 12 měsíců do 5 let. Je vyroben ze dřeva, přírodního a ekologického materiálu. Na rozdíl od plyšových houpacích koníků není alergenní, nechytá se na něj prach ani nečistoty. Je vyráběn podle nejpřísnějších standardů a norem. Každý výrobek prochází důkladnou kontrolou a atestací, malovaný koník je netoxický a použitý materiál, masivní buk a bříza, netvoří žádné třísky, takže je i pro největší raubíře naprosto neškodný. Dřevo je příjemné na omak a hlavně nestudí. Tím se tato česká klasika vrací k tradicím a kvalitě ekologických výrobků.

Papání s rodiči

Krmení vašeho děťátka bude opravdu snadné a navíc s vámi bude ratolest sdílet jídelní stůl. Bude tak součástí rodiny a společných jídel, což je pro budoucnost dítěte z psychologického hlediska velmi zásadní věc.Pootočením o 90˚ snadno uděláte z houpacího koníka jídelní židličku, která je dostatečně stabilní a zajištěná proti převrhnutí. Je vybavena bezpečnostními popruhy, které získáte k objednávce zdarma, a bezpečnostním mezinožním pásem, které zaručí potřebnou jistotu. Židlička je vybavena speciálními bezpečnostními kolečky proti převrhnutí v případě, že by se dítě odstrčilo nohama od stolu, dále vysokým opěradlem bránícím pádu dítěte, má zaoblené rohy a pečlivě zakryté šrouby. Neobsahuje žádné drobné součástky, které by mohly dítě poranit. Díky dřevěnému materiálu se navíc židlička snadno udržuje. Případné nečistoty stačí pouze otřít vlhkým hadříkem.

Stoleček na hraní

Otočením koníka o 180˚ z něj vytvoříte dětský stoleček, u kterého si mohou hrát dokonce dvě děti najednou. Koník nemá žádné ostré hrany a rohy, ani žádné otvory, ve kterých by mohlo dojít ke skřípnutí a zachycení prstů a dětských končetin. Můžete tedy své potomky nechat si bez obav hrát nebo malovat.

Místo třech kusů dětského nábytku vám tedy stačí pouze koník. Zvlášť vhodný je zejména do menších bytů nebo na chatu. I přes svou jedinečnost a originalitu je koník s cenou 1 990 korun finančně dostupný pro každého a navíc levnější, než kdybyste koupili dětskou jídelní židličku, dětský stoleček a houpacího koníka zvlášť...

Koník 3v1, efektivní a chytré řešení nejen pro vaše děti.

Více informací na www.konik.cz

Autor: TRIHORSE (text a foto)

Související články

Stolek do dětského pokoje 16  fotek

Stolek do dětského pokoje

Také jste zakoupili sestavu nábytku a v obchodě k ní zrovna nemají stoleček podle vašich představ? Zkuste si jej vyrobit. Náš stolek není náročný na m ...


Věšák na kabátky pro děti 12  fotek

Věšák na kabátky pro děti

Chcete dětem pomoci naučit se věšet kabátky a bundy na své místo? Vyrobte jim jednoduchý věšáček na oblečení. Děti si jej mohou samy navrhnout nebo po ...


Bezpečí pro děti 3  fotek

Bezpečí pro děti

Některé rodičovské zkušenosti bývají získávány za vysokou cenu – dětské slzy bolesti. Přitom takovým situacím je možné předcházet. Domov má přináše ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×