Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/domacnost/interier-a-dekorace/vanocni-zatisi-1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Vánoční zátiší - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vánoční zátiší

Vánoční zátiší

V každém bytě se najdou místa, která působí prázdně nebo nejsou zajímavá. Zkuste tato zákoutí proměnit v příjemná vánoční zátiší a slavnostně je vyzdobit. Postačí k tomu pár předmětů z domácnosti, které najdou nové uplatnění a lehké ubrusy z organzy, šifonu nebo voálu.

reklama

Nebo si kupte pár metrů těchto textilií, které se v předvánočním čase objevují ve všech obchodech s dekoracemi, dárky a samozřejmě textilem. My jsme je pořídili v pražské prodejně This & That.

Modrostříbrná kompozice

Na komodu položte ubrus z organzy, doplňte třeba o saténové polštářky. Kompozici dokončete přidáním svíček. Zapálené je nedávejte blízko zeleně ani textilu.

Z babiččiny krabičky

Máte doma starožitné ozdoby po babičce? Ozdobte jimi jedlovou větev, jestli není dostatečně objemná, svažte k sobě dvě nebo tři větvičky, místo spojení dekorujte stříbrnou stuhou a zavěste je na dveře. Povrch ještě lehce poházejte stříbrnými „andělskými vlasy“.

V lesku stříbra

Okno ve výklenku obloženém dřevěným ostěním je jako stvořené pro zelenou dekoraci. Tentokrát jsme ji pojali ve stříbřitých barvách. Uplatnění tu našel i starý klarinet, zapomenutý ve skříni.

Náš tip:

Do kbelíku z pozinkovaného plechu vložte misku se zelenou aranžovací hmotou Oazis, nasáknutou vodou a zapíchněte do ní větvičky chvojí a břečťanu. Stuhy a ozdoby ve vhodných barvách navažte na květinářské aranžovací drátky a vetkněte mezi větvičky.

Autor: Helena Štětinová (text), Pavel Zeman (foto)

Související články

Vyrobte si vánoční svícen ze slaného těsta 11  fotek

Vyrobte si vánoční svícen ze slaného těsta

Ve střední Evropě, v Čechách a v Německu se ze slaného těsta v minulosti vyráběly ozdoby na vánoční stromeček. Různými zvířátky, postavičkami a kvítky ...


Dekupírka – pilka nejen pro modeláře 24  fotek

Dekupírka – pilka nejen pro modeláře

Užitečná pilka, která má více názvů. Můžeme jí říkat vyřezávací pilka, lupínková pilka nebo dekupírka. Vše je správně a jde stále o tutéž pilku. Kdysi ...


Někdo to rád růžové 3  fotek

Někdo to rád růžové

K oblíbeným vánočním rostlinám patří vedle tradiční vánoční hvězdy, hvězdníku, cesmíny a vánočního kaktusu, také brambořík. V květinářstvích jej se ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×