Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Několik tipů na balení dárků

Několik tipů na balení dárků

Zvonek za chvíli zacinká a vy ještě přemýšlíte, jak pěkně zabalit dárky? Pokud máte doma pár barevných papírů, stužek, lepidlo, od pečení cukroví schované skořápky oříšků a pistácií, můžete s balením začít. Ukážeme vám tipy na balení dárků a budeme se těšit, že se po Vánocích i vy svými originálními obaly pochlubíte.

reklama

Kočka nebo Číňánek

Lahev vína nebo šamponu lze zajímavě a jednoduše zabalit – stačí jen nechat delší horní část papíru, do něhož lahev balíme. Přes hrdlo lahve uvážeme mašli a horní část přesahujícího papíru sklopíme na dvou protilehlých stranách k sobě a slepíme, zbývající cípy slepíme k sobě a na chvíli zajistíme kolíčkem na prádlo - kočka se špičatými oušky je hotová.

Pokud chceme mít Číňánka, sklopíme a slepíme celou přečnívající část papíru – tak vznikne hlavička, na ni posadíme klobouk z papíru poskládaného do harmoniky a lehce přichytíme jehlou a nití. Dva vějířky z harmonik papíru přilepíme po stranách lahve.

Balíček s vějířem

Lesklému celofánu víc než stužka budou slušet vějířky různých velikostí přilepené za sebou i vedle sebe na vršek balíčku. Prostřídáme barvy vějířků za sebou, na celofán lepíme pomocí tavné pistole, na papírové obaly lepidlem na papír, dáváme pozor, aby řidší nebo horké lepidlo nepoškodilo obsah balíčku.

Na drobný šperk nebo hezkou svící můžeme vytvořit originální skládací krabičku opatřenou ouškem, které vznikne jen protažením přesahu jedné strany krabičky do otvoru ve straně sousední. Inspiraci na tvary krabiček hledejme v obalech od parfémů, bonboniér nebo si zkusme vymyslet vlastní.

Papíru s jednoduchým vzorem v červené a přírodní barvě bude spíš než lesklá stužka slušet mašlička z přírodního lýka a ozdůbka ze skořápky od ořechu nebo pistácie. Pokud máte rádi stromeček ozdobený slaměnými ozdůbkami, zapomeňte na lesklé mašle a celofán a v podobném duchu zabalte klidně všechny dárky.

Oříšek s křídly z barevného papíru ozdobí malé i velké balíčky, křidélka vzniknou poskládáním trojúhelníku do harmoniky a přehnutím napůl.

Rybičky složené ze čtverce barevných papírů mohou ozdobit krabičku s dárkem nebo stromeček.

Přejeme hezké nápady a hodně radosti při balení (i rozbalování) dárků.

Autor: PePa (text a foto)

Související články

Visačky na vánoční dárky 9  fotek

Visačky na vánoční dárky

Od našich čtenářek nám přišly ukázky jejich tvorby. Vánoční dárky opatřují každý rok originální jmenovkou. Visačky známe hlavně z oblečení a dárky ...


Tip od čtenářky na vánoční dekoraci 1  fotek

Tip od čtenářky na vánoční dekoraci

Přinášíme tip na vánoční dekoraci od naší čtenářky. Tuhle fotografii nám poslala naše čtenářka Marie. Pokud jsme správně pochopili, jde o koule vyr ...


Ozdobený dárek 7  fotek

Ozdobený dárek

Chystáte se obdarovat své milé květinami nebo nějakou sladkostí? Určitě je potěší i vlastnoručně ozdobený dárek - květináč nebo dóza na bonbony.


Tip na vánoční dárek pro milovníky stromů 5  fotek

Tip na vánoční dárek pro milovníky stromů

Máte v rodině nebo mezi svými blízkými někoho, kdo miluje stromy? Tak přesně pro něj bude výborným dárkem kniha Příběhy stromů. Stromy rostou jen z ...


Blíží se doba dárků 6  fotek

Blíží se doba dárků

Dárky, dárky a zase dárky. Udělejte jednou něco jinak, vyrobte originální krabičku na svůj dáreček. Nemějte obavy, bude to jednoduché a zvládne to i č ...


Jmenovky na dárky 9  fotek

Jmenovky na dárky

Vánoce máme často spojeny především s rozdáváním dárků, které s radostí nakupujeme pro své nejbližší. Důležité je nejen dárek pěkně zabalit, ale ta ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×