Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/dilna/elektricke-naradi/bruska-na-sadrokarton-planex-lhs-225-v-praxi): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Bruska na sádrokarton PLANEX LHS 225 - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Bruska na sádrokarton PLANEX LHS 225

Bruska na sádrokarton PLANEX LHS 225
Když se řekne broušení sádrokartonu, lze si představit hustou mlhu zbroušeného materiálu, který se zcela jistě dostane všude. Natož si zkusit představit broušení sádrokartonu v jedné z místností bytu, ve kterém právě bydlíte. A co teprveřemeslník, který práci odvádí…..
reklama

FESTOOL má na broušení bez oblak prachu zajímavé řešení. Brusku na sádrokarton PLANEX LHS 225, kterou vám chceme představit.

Účinné odsávání a nastavitelná rukojeť

Bruska se hodí na mnoho povrchů. Na sádrokarton, stejně jako na zbroušení nerovností stěn, broušení obkladových venkovních materiálů – polystyren, na zbroušení starých tapet.
S odsáváním se vyhnete husté mlze, ušetříte si zdraví a nezůstane po vás nepořádek. S dlouhou rukojetí se dostanete všude, kam je potřeba.

1) Ohebná hlavice znamená velký akční záběr.2) Brusný talíř z vysoce pevného metalocénního polyetylenu MPE a se suchým zipem jsou odolné vůči vysokým teplotám. Snadná a rychlá je výměna brusiva.

1) Připojení nástavce s hadicí o průměru 36 mm je snadné, rychlé a spolehlivé. 2) A propojení dvou prodloužení je stejně snadné a rychlé.

1) Nastavitelná síla odsávání – vnitřního nebo vnějšího. Při použití vnitřního odsávání je využit efekt přisátí pro lehčí práci.2) Snadno odnímatelný kartáčový segment k hůře přístupným místům.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že bruska s prodloužením bude těžká, není tomu tak. Regulovatelná síla přisátí k povrchu „odlehčuje“ brusku a manipulace s ní pak není nijak těžká.

Nyní jsou k dispozici i nové brusné talíře s tlumicí podložkou. Hodí se zejménak tlumení sacího výkonu, na nestandardní povrchy a tam, kde je broušená vrstvapříliš slabá.

A teď – jak zvolit Planex? Lze jej pořídit samotný a nebo ve verzi setové s vysavačem a prodloužením.
Vysavač SRM 45 E byl specielně vyvinut právě pro odsávání sádry a je vybaven účinným oklepávačem filtru.
Na sádrový prach je použit speciální sáček.
Lze jej samozřejmě použít i pro odsávání jiného drobného prachu uvedené třídy a zakoupit i papírové sáčky.

Celé to pak vypadá takto:
Systainer – ideální obal, se kterým odejdete kamkoliv.
Planex včetně prodloužení, vysavač, plug-it, hadice, brusivo.
Praktický držák na vysavači.

Teď už se jenom stačí vrhnout do práce.

Připraveno ve spolupráci s Tooltechnic systeme CZ.

Autor: Tooltechnic systéme CZ (text a foto)

Související články

Sádrokarton do vlhkých prostor 5  fotek

Sádrokarton do vlhkých prostor

Při rekonstrukci nebo stavbě domu či bytu je nutné si hned na začátku uvědomit, že všechny stavební materiály nejsou stejné, a stejně tak všechny s ...


Úhlová bruska: přístroj s dlouhou historií, který si poradí s kovy a kamenem 6  fotek

Úhlová bruska: přístroj s dlouhou historií, který si poradí s kovy a kamenem

Úhlová bruska je univerzální přístroj, vhodný do každé dílny. Kromě řezání a broušení kovů si zvláště ve výkonnějším provedení dokáže poradit i s b ...


Představujeme excentrickou brusku ROTEX RO 150 15  fotek

Představujeme excentrickou brusku ROTEX RO 150

V roce 2005 FESTOOL uvedl na trh novou verzi excentrické brusky ROTEX RO 150 – princip 3 v 1. Jde o nástupce legendární brusky ROTEX – tedy před 25 le ...


Sádrokarton pro stěny i strop 5  fotek

Sádrokarton pro stěny i strop

Sádrokartonové desky se vyrábějí v různých tloušťkách i provedení. Jsou vhodné jak na vybudování příček k rozčlenění interiéru, tak i na podvěšený str ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×