Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Dílna v kufru

Dílna v kufru

Variabilní sada akumulátorového nářadí v přenosném kufru POWER8workshop umožňuje více pracovním hlavám používat jeden druh akumulátoru. Workshop je vhodný pro dokončovací práce nábytkářů montujících u zákazníka, panelákového kutila, který si svou dílnu schová pod postel, chataře, který si díky kompaktnímu provedení odváží svou dílnu autem zpět domů a pro všechny, kteří chtějí pracovat i na místech bez elektrické energie. Za jednu cenu je možné získat 8 strojů (4 ruční a 4 stolní). V případě použití transformátoru PHAC a adaptéru PHEX máte 16 variant nástrojů (8 akumulátorových a 8 elektrických). Pořiďte si dílnu v kufru.

reklama

Můžete namítnout, že jsou na trhu značky, které umožňují stejnou variabilitu použití - více nářadí a jeden akumulátor. Ano. Ale kdo umí použít ruční akumulátorový maflík v kombinaci s přenosným kufrem jako stolní kotoučovou pilu? Jedině CEL!

Obsah kufru a variabilita použití

Za cenu 6990 Kč dostanete bytelný plastový přenosný kufr s nerezovou pracovní plochou, který v sobě ukrývá textilní brašnu s pracovními hlavami. Vrtačka, maflík, přímočará pila, světlo, stojan, příslušenství a jeden akumulátor Ni-Mh 1,5Ah 18V. Ten slouží pro pohon ručních variant akumulátorového nářadí. Kufr má na sobě připevněnou nabíječku se sekundárním nabíjecím bodem. Po zasunutí akumulátoru do nabíjecího slotu je kufr připraven napájet připojené nářadí. Z ručního maflíku vytvoříte stolní cirkulárku s možností nastavení úhlu řezu i ponoření kotouče, z přímočaré pily vznikne vyřezávací pila, na které lépe kontrolujete směr řezu, z ruční vrtačky se po připojení do stojanu stane sloupová vrtačka, se kterou precizně a s kontrolovaným tlakem vyvrtáte otvory a konečně svítilna na stojanu skvěle osvítí pracovní plochu nebo blízké okolí kufru.

Nabíjení akumulátorů při práci

Kolikrát se vám stalo, že jste pracovali a zapomněli na místě práce nabíječku? S POWER8workshop se vám to nestane. Nabíječka je totiž pevně spojena s kufrem. Věděli jste, že je potřeba akumulátory před skladováním nabít? Pokud je nenabijete a necháte je delší dobu uskladněné, díky samovybíjení může dojít k poklesu napětí článků a tím k nevratnému poškození akumulátoru.
S jinými produkty musíte nechat nabíječku na pracovním stole a čekat až dobije akumulátor. POWER8workshop je jiný, stačí ho připojit do zásuvky a integrovaná nabíječka akumulátor automaticky doplní energií. Nikde žádné kabely a po stole rozložené nabíječky. Nabijete, odpojíte a jednoduše celý kufr uložíte.

Nabíjecí slot neslouží jenom k nabíjení akumulátoru. Do slotu vložený akumulátor je zdrojem energie pro připojené nářadí. Pokud je kufr připojen do zásuvky a připojená pracovní hlava je v klidu, integrovaná nabíječka dobíjí akumulátor. Po stisku tlačítka pro spuštění stroje dojde k přerušení nabíjení a energie z akumulátoru proudí do pracovní hlavy. Po vypnutí hlavy začne nabíječka akumulátor znovu nabíjet. Jak tedy používat sadu pro delší práci, když se akumulátor nestihne dobíjet?

Řešení jsou dvě. Pokud máte druhý akumulátor, můžete ho připojit na sekundární nabíjecí bod, kde jej bude nabíječka nepřetržitě nabíjet a akumulátor vložený do hlavního slotu bude sloužit výhradně pro pohon pracovní hlavy. Po vyčerpání kapacity lze akumulátory prostřídat a pokračovat v práci.

Druhou možností je přikoupit transformátor, který se zasune do pozice pro akumulátor. Od té chvíle jsou pracovní hlavy napájeny nepřetržitým proudem přes transformátor ze zásuvky. Už jste někdy používali akumulátorové nářadí jako elektrické? My vám to umožníme.

Kromě nejlevnější varianty s jedním Ni-Mh akumulátorem a vrtačkou bez příklepu jsou v nabídce další varianty, které obsahují vrtačku s příklepem a výkonné Li-Ion akumulátory s indikací stavu a času zbývajícího do úplného nabití. Dalším přírůstkem v rodině POWER8workshop je sada, která má masivní hliníkovou pracovní plochu a obsahuje výkonný maflík s hliníkovou základní deskou a prořezem až 5 cm.

Více informací se dočtete na www.cel-cz.cz.

Autor: CEL (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Výroba skříně s posuvnými dveřmi

V malém bytě je o úložné prostory celkem nouze. Prostor ve výklenku dveří je jakoby stvořeny k zabudování šatní skříně. A aby dveřní křídla zbytečně n ...

Polička na kytky s úložným prostorem 15  fotek

Polička na kytky s úložným prostorem

Také nevíte, kam s ním. Ne se slamníkem, ale se žehlícím prknem, které se všude plete a nikam se nevejde. Na malém prostoru mu můžete vybudovat elegan ...


Sada akumulátorového nářadí v přenosném kufru POWER8workshop

Inovativní sada AKU nářadí POWER8workshop v kufru umožňuje širokou variabilitu. Svou dílnu můžete přenést, kam potřebujete a nebudete omezování při ...

Se sadou POWER8workshop se stanete mistrem kutilem 5  fotek

Se sadou POWER8workshop se stanete mistrem kutilem

Pokud řemeslník cestuje za prací, většinou musí sebou vozit veškeré vybavení, protože spoléhat na to, že na místě bude dostatek nářadí, je pohádka. ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
4
Starší kleště Nářadí
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:26 Ondřej
1
Kupa dreva Dřevo a truhlářské práce
Poslední příspěvek: 22.6.2019 14:10 Dušan Buvala
1
1
Rozdíl mezi pilami Nářadí
Poslední příspěvek: 6.3.2019 20:02 Eliáš
1
Natření krokví Dřevo a truhlářské práce
Poslední příspěvek: 18.10.2018 08:42 Jakub
1
Rada s výběrem protahovačky Nářadí
Poslední příspěvek: 28.8.2018 14:41 Tomáš
2
Jak natrit stary kredenc Dřevo a truhlářské práce
Poslední příspěvek: 12.6.2018 19:36 Radek
5
vyvažovačka a zouvačka Bright Nářadí
Poslední příspěvek: 31.5.2018 19:07 Anna
2
Vibrační bruska - jak vybrat Nářadí
Poslední příspěvek: 9.4.2018 09:04 Osamělá
5
vyvažovačka a zouvačka Bright Nářadí
Poslední příspěvek: 31.5.2018 19:07 Anna
4
Starší kleště Nářadí
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:26 Ondřej
3
Výběr stolní pily Nářadí
Poslední příspěvek: 1.2.2018 10:24 Lukáš
2
Vibrační bruska - jak vybrat Nářadí
Poslední příspěvek: 9.4.2018 09:04 Osamělá
2
Konstrukční problém Železo a zámečnické práce
Poslední příspěvek: 20.2.2017 19:56 kokot
2
Jak natrit stary kredenc Dřevo a truhlářské práce
Poslední příspěvek: 12.6.2018 19:36 Radek
2
1
Kupa dreva Dřevo a truhlářské práce
Poslední příspěvek: 22.6.2019 14:10 Dušan Buvala
1
Natření krokví Dřevo a truhlářské práce
Poslední příspěvek: 18.10.2018 08:42 Jakub
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×