Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Designové a bezpečné – takové jsou bezfalcové bezpečnostní dveře NEXT

Designové a bezpečné – takové jsou bezfalcové bezpečnostní dveře NEXT

Dovolte si být nároční. Co se týče ochrany vašich nejbližších a majetku, náročnosti není nikdy dost. Všechny vaše požadavky zaručeně splní bezfalcové bezpečnostní dveře od tradičního českého výrobce.

reklama

Zcela novou generaci bezpečnostních vchodových dveří ve skryté zárubni do bytů i domů představují dveře NEXT SD 104, které díky svému jedinečnému bezfalcovému řešení nabízejí množství netradičních designových variant. Mohou tak přesně odpovídat vašemu vkusu a harmonicky se skloubí s celkovým rázem vašeho domu.

Bezpečná konstrukce

Bezpečnostní dveře NEXT SD 104 mají skryté 3D panty i falc a z vnitřní strany umožňují slícování povrchu dveří s povrchem zdi. Konstrukce dveří je vyhotovena z galvanizované nebo nerezové oceli. Vyplněna je minerální izolační hmotou. Obvod dveří chrání nerezová hrana. Kovový práh je integrován v zárubni. I ten může být vyroben z nerezu.

Dveře vyhotovuje výrobce Next ve třetí bezpečnostní třídě. Spolehnout se můžete na protipožární certifikaci a vynikající protihlukové a izolační vlastnosti.

Design na míru vašim požadavkům

Vchodové dveře můžete dokonale sladit s celkovým vzhledem vašeho domu. Jeho povrch může tvořit dýha, masivní dřevo, lakované desky v libovolném odstínu RAL, ale i nejrůznější designové materiály. Z venkovní strany můžete mít například design tmavého dřeva a zevnitř bílý dekor ladící s interiérem. Dveře mohou být také prosklené bezpečnostním sklem.

Jaký materiál zvolit pro bezpečnostní dveře do bytu?

Pro bezpečnostní dveře do bytu se nejčastěji používá jako materiál lamino. Je za příznivou cenu a vyrábí se v mnoha barevných provedeních. Není ale vhodný pro použití v exteriéru, vlhké prostředí mu nesvědčí.

Exkluzivnější alternativou je dýha. Tento přírodní tenký plát masivního dřeva nalepený na nosnou desku vás okouzlí přirozenou krásou dřeva. Každý kus je originálem.

Bezpečnostní dveře do domu

Na bezpečnostní dveře do domu jsou kladeny vyšší nároky. Musejí odolávat nejen zlodějům, ale i rozmarům počasí. Nejčastěji se tak pro ně využívá vysokotlaký laminát H-dex, který je vysoce odolný vůči oděru i klimatickým podmínkám.

Mnozí nedají dopustit na přirozenou krásu masivního dřeva. Dveře z masivu jsou zdravotně nezávadné, mají vysokou trvanlivost a skvělé tepelně-izolační vlastnosti.

Bezpečnostní dveře NEXT

Díky sendvičové konstrukci dveří není překážkou vytvořit libovolný povrch. Můžete si tak přát repliku historických dveří s bezpečnostním jádrem, ale i moderní industriální design.

Více informací najdete na www.next.cz.

Autor: Next (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Bezpečnostní fólie na sklo 7  fotek

Bezpečnostní fólie na sklo

Bezpečnostní fólie nalepená na sklech oken, dveří a dalších skleněných plochách významně zvyšuje zajištění objektů proti vloupání i ochranu osob před ...


Bezpečnostní vchodové dveře: co mluví jasně pro jejich pořízení?

Původní vchodové dveře v bytě mohou mít celou řadu neduhů. Netěsnost a nehezký vzhled jsou menším problémem, horší pak je nízká ochrana před vniknu ...

Jak se bránit proti zlodějům? 2  fotek

Jak se bránit proti zlodějům?

Doba dovolených sice pomalu končí, ale i tak se stále mnoho lidí chystá na delší dobu opustit svůj domov. A právě v tom okamžiku nastává nejvhodněj ...


Ne vždy jsou bezpečnostní dveře opravdu bezpečné 13  fotek

Ne vždy jsou bezpečnostní dveře opravdu bezpečné

Počet vloupání každým rokem stále roste. Lupiči jsou vynalézavější a lépe vybaveni. Všichni máme pocit, že nás se to netýká a že náš domov je dosta ...


Pořizujete bezpečnostní dveře do paneláku? 3  fotek

Pořizujete bezpečnostní dveře do paneláku?

Výběr bezpečnostních vchodových dveří do bytu si zaslouží vaší pozornost. Budou to právě vchodové dveře, které vás ochrání před nezvanými návštěvam ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
0
Poškozené interiérové dveře - dýha Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 hit
0
vrata z desek Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Libor
0
Zazděné okno zevnitř Okna a dveře
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Koupě z internetu Okna a dveře
Poslední příspěvek: 20.5.2018 13:14 Jan
1
Jak opravit laminátové dveře Okna a dveře
Poslední příspěvek: 10.10.2018 09:33 Tonda
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×