Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

DACIA PIKNIK 2014: dva české rekordy!

DACIA PIKNIK 2014: dva české rekordy!

Před deseti lety započala uvedením modelu Dacia Logan nová éra značky Dacia. V současné době se jedná o nejrychleji rostoucí značku v Evropě s nejmladší modelovou řadou. Právě v reakci na rostoucí popularitu této značky mělo v Čechách letos premiéru jedinečné setkání majitelů vozů Dacia pod názvem Dacia Piknik. Jedná se o velmi úspěšný koncept, který se uskutečnil již v mnoha zemích a má stále rostoucí návštěvnost, např. ve Francii v minulém roce navštívilo 6. ročník tohoto volnočasového odpoledne, jehož součástí byl i koncert, více než 15 tisíc lidí.

reklama

První ročník Dacia pikniku se povedl!

  • První ročník Dacia Pikniku se uskutečnil v sobotu 21.června 2014 od 10:00 do 22:00 v prostorách jedinečného místa pro volnočasové rodinné aktivity v Šiklově mlýně (www.sikland.cz).
  • Letošního prvního ročníků se zúčastnilo celkem 3 954 osob, které přijely celkem v 1 064 vozech, z nichž 808 bylo značky Dacia.
  • Na místě byly realizovány dva české rekordy, které byly oficiálně zaregistrované:

Počet klientských vozů značky Dacia zaparkovaných na jednom místě: celkem 808 vozů

Největší lidské logo značky Dacia v ČR, které bylo vytvořeno z 966 osob

Tato velká akce, určena všem majitelům vozů Dacia nabídla celodenní animace zdarma pro celou rodinu na čerstvém vzduchu a také koncerty českých interpretů jako např. Janka Ledeckého, Ilony Czákové, Wabyho Daňka a dalších. Ani na tyto koncerty nikdo potřeboval vstupenku

Pro účast na této akci se majitel vozu Dacia přihlásil po obdržení pozvánky od svého dealera na internetové stránce www.daciapiknik.cz

- Snědlo se celkem 988,5 metrů piknikové bagety

- Bylo rozdáno přesně 3 954 piknikových balíčků

- V rozlehlém areálu plném celodenních atrakcí nachodili účastníci Pikniku celkem 9 489,6 km

- Na akci se celkem podílelo 219 osob z řad pořadatelů

- Na polygonu 4x4, kde mohli účastníci testovat model Duster 4x4 bylo realizováno celkem 749 jízd

Ptáte se, jestli jsme tam byli také? Na Dacia pikniku i na Šiklově mlýně jsme byli poprvé a obojí od nás dostalo jedničku.

Autor: Dacia (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Jezdíte Dacií? Tak se přidejte k pikniku! 7  fotek

Jezdíte Dacií? Tak se přidejte k pikniku!

Nnení to tak dávno, co jsme nabídli tip na auto nejen pro kutily. Jednalo se o jeden typ vozu Dacia, prostorné, skladné a přitom úsporné, což se ho ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×