Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Český kutil slaví 3. narozeniny

Český kutil slaví 3. narozeniny
Než jsem měl malé dítě, přišly mi povídačky o tom, jak život s dětmi letí rychleji, lehce nepravdivé. Prostě i proto, že jsem neměl s čím porovnat. Teď už pár let mám. Malýmu je za měsíc šest a život s dětmi opravdu utíká jak splašený. Jedno takové už trochu odrostlejší dítě je i Český Kutil. Na jednu stranu je stále v plenkách na druhou stranu už docela povyrostl.
reklama

Dneškem vstupujeme do čtvrtého roku našeho virtuálního světa. Takže už jsme možná ve školce. Možná ve škole. Záleží na tom, jak bychom to přepočítávali. Jestli po psím, tak už jdeme pomalu do puberty.

Tři roky a.... plnou parou vpřed!

Chuť dělat Kutila a zlepšovat ho v nás zůstává i proto, že je stále co zlepšovat. Vám i sobě jsme připravili malý dárek novým vzhledem Kutila a spolu s ním i otevřením nových rubrik a funkcí. Chtěli jsme to stihnout do třetích narozenin a samozřejmě nestihli, ale už zbývá jen pár týdnů a bude to na světě. Přibudou rubriky a barvičky a také…, ale nechte se překvapit, něco si zatím necháme pro sebe a pak jsme moc zvědavi na vaše názory.

Trocha čísel

Za tři roky se k nám podívalo na návštěvu přes tři miliony lidí a prohlédli si přes dvanáct milionů stránek. Před třemi roky bychom tomu nevěřili ani my, ani někteří naši kolegové. Jsme rádi, že jsme mohli jejich nedůvěru vyvrátit.

Dlouhá zima končí a mě už svrbí ruce až začnu venku a na zahradě zase něco vytvářet. Od podzimu tam na mě pár věcí počkalo. Doufám, že se na první jarní sluníčko a trávu těšíte stejně jako my v redakci.

A nakonec jsem vám chtěl moc poděkovat za vaši důvěru a komentáře ke článku „Ach ty česká závisti“. Myslím, že si rozumíme.

Přeji hezký další rok s Kutilem i start nového týdne.
Za tým Českého Kutila Pavel Zeman, šéfredaktor.

Autor: Pavel (text a foto)

Související články

Bezpečnost v bytě  nejen pro děti 28  fotek

Bezpečnost v bytě nejen pro děti

Opatrnosti není nikdy nazbyt nejen při hrách, ale i při bydlení s malými dětmi. Mnohdy až poté, co přibude další člen domácnosti a někdy bohužel až te ...


Vysvědčení – test pro děti i pro rodiče 2  fotek

Vysvědčení – test pro děti i pro rodiče

Dnes si děti jdou pro vysvědčení a nastanou dlouho očekávané prázdniny. Za dobré známky děti odměňte, kupte jim knihu, upečte dort, nazdobte sladký ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×