Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tipy na knihy pro volný čas z nabídky Levných knih

Tipy na knihy pro volný čas z nabídky Levných knih
Venku je sice již skutečné jaro, přesto nám volné chvíle o víkendu může vyplnit dobrá kniha. Pro ženy vybíráme z nabídky Levných knih titul Velká kniha pokojových rostlin, pro muže zas Chlapskou příručku a pro oba dohromady Zlatou knihu křížovek.
reklama

Velká kniha pokojových rostlin

Díky této knize si můžete doma vytvořit překrásnou oázu zeleně! Praktický rádce pro všechny milovníky rostlin nabízí srozumitelné popisy druhů a odrůd. Každá rostlina je doplněná krásnou barevnou fotografií. Naleznete zde užitečné pokyny pro pěstování a péči, vypracované s ohledem na naše podmínky a nejpopulárnější druhy rostlin. Rejstřík českých a latinských názvů umožňuje rychle najít potřebné informace. Kniha obsahuje více než 300 druhů a odrůd popsaných v abecedním pořadí, 350 barevných fotografií a praktické rady pro pěstitele.

Chlapská příručka - Jak přežít v přírodě

Odvážný a dobře připravený kluk, který si ví rady v nebezpečné divočině, nebude mít při dobrodružství strach. Tato kniha o přežití, plná instrukcí a barevných ilustrací, naučí mladé, ale i ty škole dávno odrostlé, badatele čelit nebezpečí a v případě potřeby zachraňovat životy při víkendovém táboření i při treku nezmapovanou krajinou.

Zlatá kniha křížovek

Luštíte rádi křížovky? Doporučujeme vám svazek "Zlatá kniha křížovek", která obsahuje 448 klasických švédských křížovek na stránkách velikosti formátu A4. V tajenkách naleznete pranostiky, přísloví, dokončení rčení nebo vtipů, citáty, Murphyho zákony a další. Správné znění tajenek naleznete v zadní části svazku.

Nejen tyto představené tituly, ale spoustu dalších zajímavých knih naleznete na www.levneknihy.cz.

Autor: Levné knihy (text a foto), Schiedel (foto)

Související články

Výherci knihy Revoluce jednoho stébla trávy 2  fotek

Výherci knihy Revoluce jednoho stébla trávy

Co můžeme přestat dělat ještě dnes? Kniha o zemědělství, která není jenom o zemědělství. Celosvětový bestseller Revoluce jednoho stébla trávy, přel ...


Soutěž o knihu Kopřiva - recepty pro zdraví, krásu a vitalitu 3  fotek

Soutěž o knihu Kopřiva - recepty pro zdraví, krásu a vitalitu

Léčivou sílu kopřiv znaly již naše babičky a prababičky. My jsme možná na sílu této léčivky, která roste na každé zahradě, trochu pozapomněli, což ...


Čtení na každý den 4  fotek

Čtení na každý den

Chystáte se přestavět si koupelnu či ložnici? Dobré nápady přijdou vždy vhod. Nebo snad potřebujete rádce v péči o zahradu na celý rok? Pak vás jistě ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×