Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Čistící sada pro snadnou údržbu okenních profilů

Čistící sada pro snadnou údržbu okenních profilů

Mytí a údržba oken patří mezi ty méně populární činnosti, ale stejně jako ostatní druhy úklidů je jednou za čas zkrátka nevyhnutelné. I když největším strašákem bývá mytí, a především leštění skla tak, aby na něm nezůstaly žádné šmouhy a okno vypadalo na první pohled perfektně. Neméně důležitá je i údržba ostatních částí – tedy umytí a ošetření okenního rámu. Společnost REHAU pro vás přichystala soutěž o čistící sadu pro snadnou údržbu okenních profilů.

reklama

Při špatné údržbě – nedostatečné frekvenci čistění nebo při použití nevhodných čisticích prostředků, může u okenních rámů, zejména u nejčastěji používaných bílých plastových oken, dojít po určité době ke změně barvy ať už v ploše nebo na jednotlivých částech. REHAU proto vyvinul speciální čisticí prostředek pro bílé a pro kašírované okenní profily REHAU Care Cleaner.

REHAU Care Cleaner stačí jednoduše nanést vlhkým hadříkem na profil okna a následně čistým vlhkým hadříkem setřít. Pokud se zmíněná údržba okenního rámu provádí pravidelně, ideálně jednou za půl roku, pak si okna zachovají svůj perfektní vzhled po mnoho let. Kromě jednotlivých lahviček o objemu 500 ml je k dostání i speciální čistící sada, obsahující navíc ještě vlhčené a suché utěrky a olej pro ošetření kování. Jednou za rok je totiž dobré projít pohyblivé části každého okna a promazat je.

Zasoutěžte si tedy o tři sady čisticích prostředků REHAU Care Cleaner.

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o sadu čisticích prostředků pro snadnou údržbu okenních profilů.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.rehau.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 3. cena: Sada čisticích prostředků pro snadnou údržbu okenních profilů REHAU Care Cleaner

Sada obsahuje:

 • čisticí prostředek REHAU Care Cleaner
 • vlhčené utěrky
 • suché utěrky
 • olej pro ošetření okenního kování

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 26. 04. 2019
Uzávěrka: 26. 05. 2019
Slosování výherce: 27. 05. 2019
Zveřejnění výherce: 29. 05. 2019
Odeslání cen: nejpozději do 29. 06. 2019

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, společnosti REHAU a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti REHAU.
 • Výhry odesílá společnost REHAU.

O partnerovi soutěže

Od založení v roce 1948 Helmutem Wagnerem vylepšuje REHAU věci všedního dne pomocí řešení na bázi polymerů. Od té doby mají generace za generací prospěch z jedinečné schopnosti naší rodinné firmy nacházet řešení.

Výrobní program REHAU je široký: Nabídka zahrnuje více než 40.000 výrobků. Začátkem 50. let vyráběla společnost především jednotlivé výrobky pro obuvnický a automobilový průmysl. Dnes sahá nabídka přes komplexní systémová a servisní řešení pro stavebnictví, nábytkářství a automobilový průmysl až po mnoho jiných aplikací.

Jako vedoucí poskytovatel inovativních systémových řešení v oblasti energetických úspor, vodního hospodářství, infrastruktury a obnovitelných energií mění REHAU revolučně ekologii, ekonomii, design a funkcionalitu, stejně jako bezpečnost a komfort výstavby. Výkonné systémy v oblasti okenní a fasádní techniky, stavebnictví a inženýrských staveb jsou žádané na celém světě.


Autor: Rehau (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Nový dřevodekor je lepší než originál REHAU 3  fotek

Nový dřevodekor je lepší než originál REHAU

Přední světový výrobce okenních profilů, vždy s předstihem reaguje nejen na neustále rostoucí požadavky trhu, ale také se přizpůsobuje současným tr ...


Výherci čistící sady pro snadnou údržbu okenních profilů 2  fotek

Výherci čistící sady pro snadnou údržbu okenních profilů

Mytí a údržba oken patří mezi ty méně populární činnosti, ale stejně jako ostatní druhy úklidů je jednou za čas zkrátka nevyhnutelné. I když největ ...


Okna napoví o charakteru domu 5  fotek

Okna napoví o charakteru domu

Stavíte nový dům nebo stojíte před rekonstrukcí starého? Tak vás jistě nemine rozhodnutí týkající se výběru oken. Podobně jako v jiných odvětvích i ...


Velké rozměry oken jsou moderní 4  fotek

Velké rozměry oken jsou moderní

Společným prvkem současné architektury jsou velké prosklené plochy. Důvod je zřejmý. Potřeba více světla a intenzivnějšího pocitu spojení s okolím. ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×