Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Ochrana před hmyzem s tesa®

Ochrana před hmyzem s tesa®

Hřejivé paprsky slunce jsme letos začali pociťovat dříve než v uplynulých letech. Příroda se tak probudila ze zimního spánku o pár týdnů napřed. Kromě kvetoucích stromů a pučících květin začal všude kolem nás poletovat i nepříjemný hmyz. U ucha slyšíme bzučet komáry, včely, mouchy a jiné drobné živočichy. Nejvyšší čas se před bodavým hmyzem chránit. Spolehlivou ochranu před hmyzem nabízejí tesa® sítě do oken a dveří.

reklama

Hliníkové rámy se sítí proti hmyzu tesa® poskytují dokonalou a dlouhodobou ochranu proti nežádoucímu hmyzu. Před sezónou je na okna či dveře snadno nasadíte a před zimou, kdy nejsou potřeba, je sundáte a schováte na další rok. Nemusíte tak každý rok aplikovat novou síť na okna, stačí rám se sítí pouze nasadit a užívat si dlouhé večery při otevřeném okně a klidný spánek bez štípanců na těle. Hliníkové rámy se sítí proti hmyzu tesa® do oken a dveří jsou nabízeny v bílé a hnědé barvě v několika rozměrech. Pokud by vám přesto daný rozměr nevyhovoval, je možné rám snadno zaříznout na potřebnou velikost. Balení obsahuje hliníkový rám, sklolaminátovou síťovinu a veškeré příslušenství pro upevnění.

Díky chytře navrženým a extrémně odolným rohovým spojkám a konstrukci se hliníkové rámy značky tesa® nekroutí. Sklolaminátová síť tesa® Comfort v porovnání s ostatními sítěmi na trhu poskytuje lepší průhlednost, větší ventilaci vzduchu a dlouhou životnost. Sítě do oken, které se prodávají v řádu desetikorun, vůbec nedoporučujeme kupovat. Za sezónu byste jich museli koupit několik, většinou totiž neodolávají UV záření a snadno se trhají, proto vás ve finále budou levné sítě stát mnohem vice než jedna kvalitní síť.

Pro okna

Žádné vrtání do okenních rámů! Hliníkový rám se sítí do oken tesa® je nasazovací. Díky upínacím pružinám ho na okno snadno a rychle zavěsíte a v případě potřeby zase sundáte. Samotná montáž hliníkového rámu do oken je velmi jednoduchá, v návodu jsou detailně popsány jednotlivé kroky pro sestavení rámu.

Pro dveře

Součástí hliníkového rámu do dveří jsou panty, díky nímž se rám otevírá a zavírá. Záleží pouze na vás, zda-li panty našroubujete přímo do rámu dveří, což znamená vrtání do dveřního rámu nebo si přikoupíte adaptér pro zavěšení hliníkových rámů. Ten umožňuje upevnění hliníkového rámu se sítí proti hmyzu pomocí svorek bez nutnosti vrtání. Panty jsou vybaveny jednoduchým pružinovým mechanismem, jehož sílu si nastavujete dle potřeby. Dveře se pak po otevření sami zavřou a díky magnetickým sklapkám zavřené zůstanou.

Lamelové sítě

Kromě hliníkových rámů jsou v nabídce tesa i lamelové dveře se sítí proti hmyzu. Ty jsou vhodné zejména pro domácnosti, které mají doma kočku nebo psa. Poskytují ochranu proti hmyzu, ale zároveň zůstávají průchozí pro vaše čtyřnohé miláčky. Jakmile zvíře projde, lamelové dveře se díky závaží na lamelách sami zavřou. Lamelové sítě proti hmyzu připevníte k rámu dveří pomocí oboustranně lepicích proužků Powerstrips® nebo je můžete k dveřnímu rámu přivrtat.

V širokém sortimentu tesa® výrobků pro ochranu před nežádoucím hmyzem najdete kromě hliníkových rámů do oken a dveří i samotné sítě se samolepicím suchým zipem v různých velikostech a typech. Dále speciality, jako jsou sítě do střešních oken, sítě proti hmyzu se sluneční clonou odrážející sluneční paprsky, otevírací sít či moskytiéru.

Více informací, on-line prodej a kompletní nabídku tesa® sítí proti hmyzu naleznete na
www.tesa-tape.cz.

Fotogalerie k článku:

Autor: tesa tape (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Aby slunce neškodilo a hmyz neobtěžoval 13  fotek

Aby slunce neškodilo a hmyz neobtěžoval

Na konec zimy se těší téměř každý. Ovšem s příchodem teplých dnů do našich domovů zavítají nechtění návštěvníci. Komáři, mouchy a jiný obtížný hmyz ...


Hliníkový rám do oken se sítí proti hmyzu

Otevřené okno během letní noci považují mouchy, komáři, vosy či pavouci za báječnou pozvánku k návštěvě vašeho domu. Tesa tape má řešení pro většin ...

Spolehlivá ochrana před hmyzem 13  fotek

Spolehlivá ochrana před hmyzem

Zřejmě si budeme muset začít zvykat na jiný ráz počasí a časnější příchod jara. To letos zaťukalo na dveře zase o pár dnů dříve a probudilo k život ...


Instalaci sítí v hliníkovém rámu tesa zvládne každý 29  fotek

Instalaci sítí v hliníkovém rámu tesa zvládne každý

Přistěhovala jsem se do bytu po dědovi a babičce, kde sice byla nová okna, ale chyběly sítě proti hmyzu. Když staroušci nechali vyměnit okna, asi n ...


Létající hmyz nebude mít šanci 18  fotek

Létající hmyz nebude mít šanci

Na letním období nemám ráda komáry. A mouchy. A všechnu tu další létající havěť, která se mi snaží vecpat do bytu. Takže mi nezbývá, než nasadit sítě ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
0
Stínění oken Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
KŘUPE PODLAHA. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
Podlaha mi křupe. Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 JOSEF KÁDNER
0
www.supersoused.cz - má někdo reference?? Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mirek Sýkora
0
Přeskládání parket - co použít jako podklad Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jan Novak
0
Porucha myčky Fagor Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Zuzana Dvořáková
0
Čím vytmelit díru v desce linky na baterii Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Mil Plam
0
Čím přilepit umakart na lince Domácnost
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jaroslav Patrný
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×