Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

CEMEX získal certifikace ISO a OHSAS pro všechny své betonárny

CEMEX získal certifikace ISO a OHSAS pro všechny své betonárny

Výrobce stavebních materiálů CEMEX Czech Republic vyhověl náročným podmínkám pro udělení certifikátů integrovaného systému řízení pro všechny své betonárny v České republice. Získané certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 potvrzují nadstandardní kvalitu výroby a dodávání transportního betonu, malt pro zdění, potěrových materiálů, značkových a speciálních produktů. Systémy managementu společnosti CEMEX v oblasti kvality, životního prostředí a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci odpovídají náročným českým i evropským normám.

reklama

Výsledky recertifikačního auditu potvrdily, že procesy a postupy řízení firmy podporují dodržování vysokých standardů kvality výroby betonu. Poprvé se společnosti CEMEX podařilo projít náročnými kritérii norem ISO a OHSAS před třemi lety. I letos společnost mezinárodní standardy ve všech třech oblastech opět úspěšně splnila. Audit kvality dal pozitivní zpětnou vazbu práce. Pro zákazníky je to důkaz prvotřídní kvality produktů i služeb.

Všechny betonárny CEMEX v České republice mají tyto certifikáty:

  • Certifikát řízení kvality dle normy ISO 9001
  • Certifikát řízení životního prostředí dle normy ISO 14001
  • Certifikát řízení bezpečnosti práce dle normy OHSAS 18001

Norma ISO 9001 specifikuje požadavky na systém managementu kvality produktů v souladu s příslušnými předpisy a požadavky zákazníků. Základním požadavkem je zavést, dokumentovat, uplatňovat a udržovat systém managementu kvality a neustále jej zlepšovat.

Norma OHSAS 18001 stanovuje požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a umožňuje organizacím, aby odpovědně řídily rizika a zlepšovaly bezpečnost a ochranu zdraví svých zaměstnanců.

Norma ISO 14001 specifikuje požadavky na systém řízení péče o životní prostředí (systém environmentálního managementu). Aplikováním takového systému managementu musí organizace vhodnými prostředky řídit veškeré své chování k životnímu prostředí prostřednictvím své politiky a cílů.

Více informací naleznete na www.cemex.cz.

Autor: Cemex (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Do stavby domu s CEMEX Elegohouse bych šel znovu 5  fotek

Do stavby domu s CEMEX Elegohouse bych šel znovu

Říká stavebník Jan Preisler, jehož dům v Chrustenicích u Berouna byl první referencí rozšířeného portfolia služeb společnosti CEMEX Elegohouse. Jak ...


Společnost CEMEX je držitelem dalších ocenění 3  fotek

Společnost CEMEX je držitelem dalších ocenění

Společnost CEMEX Sand, k.s. zabývající se těžbou, zpracováním a prodejem kameniva, písku a štěrku vyhověla náročným podmínkám pro udělení certifiká ...


Postavte si dům na izolovaných základech 7  fotek

Postavte si dům na izolovaných základech

Základová konstrukce je jednou z nejdůležitějších částí stavby, přenáší celé zatížení do terénu a zároveň musí vytvořit stabilní podklad na různých ...


Nový web Podlaha.cz: Vše o litých podlahách 4  fotek

Nový web Podlaha.cz: Vše o litých podlahách

Lité potěry jsou čím dál častěji používaným řešením, jelikož umožňují rychlé zhotovení pevné, dokonale rovné a velmi spolehlivé podlahy. Pro návrh ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×