Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Bosch PSR Select - ostře nabito

Bosch PSR Select - ostře nabito
Jakmile potřebujete něco doma přišroubovat či utáhnout a chcete použít ruční akuvrtačku, stáváte se obětí zákonu schválnosti. Protože pokud se vám podaří najít akučku a ke všemu nabitou, určitě nenajdete potřebné bity či vrtáky. Bosch přichází s řešením. Akumulátorový šroubovák PSR Select, který má zabudovaný bubínek s 12 bity.
reklama

Akušroubovák PSR Select je dodáván v praktickém kufříku, který zaručuje přehledné uložení přístroje ve chvíli, kdy není potřebný. Známe všichni, jak po čase vypadá naše dílna. Nářadí se volně válí na policích, kde se do něj práší, občas na ně něco upadne z horních pater, volně ležící nabíječky se postupně poničí či poztrácejí, bity časem naházíme do krabičky, která se každou chvíli rozsype a ne vždy se najdou veškeré kusy.

Není nabití jako nabití

Manipulaci s bubínkem této zbraně zvládne hravě i žena. A vůbec se při tom nemusíte bát o svůj život. Vestavěná osvětlená lupa pomáhá při výběru vhodného bitu. Samozřejmě i zde platí určité zásady pro bezpečnost práce. Rozhodně byste se při výměně bitů neměli koukat do ústí vrtačky. Zvláště, pokud bit nacvakáváte. Mohlo by se stát, že náboj vystřelí. Posuvník zatlačte vzad, otáčením bubínku vyberete vhodný nástavec a posuvníkem jej vymáčkněte vpřed. K dispozici máte 12 standardních bitů.

Stejným způsobem můžete i bity měnit. Vysunutý nástavec odstraníte díky magnetickému upínání a nasadíte ten, který v dodávané sadě není. Pozor, zasunout do bubínku můžete ovšem pouze krátké standardní šroubovací bity. Např. vrtáčky musíte pokaždé opět vyndat.

Lithium-iontová technologie

Indikátor stavu nabití vás včas upozorní, že je načase nářadí napojit do zásuvky. Akušroubovák PSR Select má ovšem ještě další výhodu. Odbourání paměťového efektu. Nedochází k samovolnému vybíjení. Díky lithium-iontové technologii je vždy připraven k použití. Vydrží zašroubovat až 90 šroubů na jedno nabití akumulátoru. Doba nabíjení je pak 4 hodiny.

Intenzivní osvětlení PowerLight

Díky vestavěné světelné diodě vidíte vždy dobře osvětlený obrobek. To se hodí zvláště při drobné práci. Rukojeť Softgrip s měkkou gumovou tlumicí vložkou zajistí lepší a pohodlné držení šroubováku.

Bosch EasySelect nabízí inovaci ve světě akušroubováků. Intuitivně ovládáte funkce výběru. Není potřeba dlouze pročítat návod k použití, již při prvním seznámení s nástrojem lehce rozpoznáte, k čemu je který knoflík i kontrolka a práce se tak stane jednoduchou a příjemnou. Také díky nízké hmotnosti 0,5 kg může s nástrojem pracovat i žena. Proč tedy manželce nepořídit místo běžných dárků v podobě nového mixéru, parfémů či hudby takovouto hračku. I když pánové pozor! Může to dopadnout i tak, že se váš protějšek postupně přesune do dílničky, kde se bude věnovat tvořivé práci a na vás zbude péče o domácnost a služby v kuchyni u sporáku.

Více informací naleznete na stránkách www.bosch-psr-select.com, kde se dozvíte spoustu užitečných informací, jako např. technické údaje, videa, představení některých projektů, ale i použití správných bitů v Malé násobilce šroubování.

Autor: Pavla (text), Pavel (foto)

Související články

Akušroubovák Bosch IXO

Je malý, ale šikovný. A víc než vhodný do něžné ženské ručky. Nevěříte? Tak se podívejte na akušroubovák bosch ixo.

Vrtací šroubovák. Potěší a pomůže. 4  fotek

Vrtací šroubovák. Potěší a pomůže.

Mnoho lidí změny v bytě i pořizování nového vybavení nechává na prosinec. Aby to „měli doma hezké a nové“ na vánoční svátky, a také proto, že si spous ...


Vrtací šroubovák Bosch 2  fotek

Vrtací šroubovák Bosch

Potřebujete složit skříň nebo přivrtat světlo a nejste zrovna zručný na kutilské práce. Nevadí, s tímto vrtacím šroubovákem to zvládnou i ženy. S dvou ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×