Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

BS Klatovy Vás zvou na veletrh Nový byt a dům

BS Klatovy Vás zvou na veletrh Nový byt a dům
Betonové stavby - GROUP s.r.o. si vás dovolují pozvat na 16. mezinárodní veletrh staveb, renovace a zateplení. Veletrh v PVA Praha - Letňany se uskuteční v termínu od 25. - 28. 2. 2010 . Najdete je v hale 1, stánek B6.
reklama

Veletrh Nový byt a dům probíhal v minulých letech v Ostravě, kde se setkal s kladnou odezvou. V roce 2005 byl uveden do Prahy, kde úspěšně pokračuje v tradici. Mezinárodní veletrh Nový byt a dům je zaměřen především na koncového zákazníka a nabídne i letos novinky a zajímavosti v oblasti stavby, renovace a rekonstrukce. Jednotlivé trendy lze najít např. v oborech oken, dveří, podlah, stavebních prvků a dalších stavebních materiálů. Své zastoupení zde budou mít i realitní a developerské služby. Pro všechny, kteří se právě chystají stavět, rekonstruovat či koupit nový byt nabízí veletrh Nový byt a dům širokou škálu zajímavých výrobků od předních českých firem. Součástí letošního ročníku bude
i bohatý doprovodný program.

Firma BETONOVÉ STAVBY KLATOVY s.r.o. vznikla v roce 1993 pro výrobu drobného betonářského zboží (zdících tepelně-izolačních tvárnic systému IZO PLUS, nosných tvárnic, příčkovek a bednících dílců, stropních konstrukcí BS PLUS a BS PLUS MAX, (od roku 2003 inovovaných v systémy BSK – PLUS, BSK – STANDARD a BSK – MAX), betonových lehčených komínů BLK, okrasných prvků zahradní architektury a betonových směsí. V roce 1997 se transformovala na firmu BETONOVÉ STAVBY - GROUP s.r.o. Klatovy s rozšířeným spektrem činnosti - kromě výroby se též orientují na subdodávky částí staveb až po kompletní dodávku formou generální dodávky. Tato stavební činnost je však orientována převážně v regionu západních Čech, popř. regionu Prahy a okolí.

Společnost působí v rámci výroby a dodávek betonářského zboží jako významný producent po celém území České republiky. V nabídce firmy jsou i projektové práce a vlastní nabídka typových projektových dokumentací.

Pozor, nepřehlédněte právě probíhající akci, která potrvá až do 30.6.2010.

Autor: Dagmar (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×