Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/bramac-predstavil-novinky-pro-rok-2017): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Bramac představil novinky pro rok 2017 - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Bramac představil novinky pro rok 2017

Bramac představil novinky pro rok 2017

Vlajkovou lodí společnosti Bramac i nadále zůstávají betonové tašky s povrchovou technologií STAR. Výrobce inovoval jejich barevný design a do letošního katalogu zařadil zcela nové odstíny včetně exkluzivních metalických barev. Hlavní novinkou v sortimentu Bramac je hliníkový okapový systém Bramac STABICOR – ALU, který vyniká odolností vůči korozi, vysokou stabilitou vůči povětrnostním vlivům a dlouhou životností. Bramac ale mezi své produkty zařadil i několik nových střešních doplňků pro bezpečnou instalaci systému ochrany před úderem blesku.

reklama

Bramac novinky 2017: nové barvy STAR

Před více než dvěma lety uvedl Bramac na trh betonové tašky s unikátní technologií STAR a dosáhl technologického náskoku, který dosud nemá na trhu konkurenci. Na tašky je aplikována vrstva vysoce probarveného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký povrch. Tato technologie zvyšuje ochranou schopnost a odolnost krytiny před extrémními vlivy počasí a zajišťuje dlouhodobou stabilitu její původní barevnosti. Od roku 2017 mohou zákazníci vybírat betonové tašky STAR v rozšířené barevnosti.

Nabídka střešní tašky Tegalit STAR se rozrostla o dvě barvy: ke stávajícím barvám červenohnědá, ebenově černá a zinkově šedá přibyly terracotta a granit metalic. Profil Classic je aktuálně nabízen v pěti barevných provedeních: ebenově černá, terracotta, kaštanová, mocca metalic a granit metalic.

Okapový systém Bramac STABICOR – ALU

Nový střešníodvodňovací systém z hliníku sestává z rozsáhlé nabídky systémových prvků pro žlaby o průměru 100 mm / RŠ 250 nebo o průměru 150 mm / RŠ 333. Kromě těchto podokapních žlabů nabízí Bramac i nástřešní žlab o průměru 150 mm / RŠ 700. Okapový systém Bramac STABICOR – ALU bude nabízen ve dvou barevných variantách (antracitová a hnědá). Všechny prvky okapového systému jsou dokonale sladěné a zajišťují optimální odvod vody na určené místo. Systém Bramac STABICOR – ALU je součástí inteligentního střešního systému Bramac a výrobce na něj poskytuje 15letou záruku.

Montáž okapového systému je velmi jednoduchá a rychlá. Žlaby a svodové roury jsou po celé délce baleny do ochranné fólie, která má bránit oděrům a poškrábání během dopravy a manipulace. Spojování žlabů se provádí pomocí lepidla a nýtů.

Nový okapový systém je vyroben z pevného, lehkého a tvárného materiálu, který je vysoce odolný vůči korozi a je zcela bezúdržbový. Hliníkové okapy se také vyznačují vysokou stabilitou vůči povětrnostním vlivům, dlouhou životností a odolávají velkým teplotním změnám. Žlaby, svodové roury a tvarovky jsou z hliníku o tloušťce 0,7 mm a tloušťce povlaku 25 μm (oboustranně polyesterová vrstva).

Hromosvodový držák pro keramické základní tašky

Další novinkou letošního roku je hromosvodový držák pro bezpečnou instalaci systému ochrany před následky úderu blesku na střešní krytinu. Držák je vyroben z nerezavějící oceli (INOX) a je konstrukčně řešen tak, aby byl vodič ke střešní krytině připevněn ve vzdálenosti 80 mm od povrchu. Tvar držáku je přizpůsoben kontuře hlavové drážky střešních tašek. Novinka je určená pro modely keramických tašek z nabídky Bramac.

Hromosvodový držák hřebenáče

Systém ochrany střechy před úderem blesku doplňuje i další nový produkt – hromosvodový držák pro hřebenáč. Je vyráběn z nerezavějící oceli (INOX) a umožňuje připevnění vodiče ve vzdálenosti 80 mm od povrchu hřebenáče. Tvar držáku je přizpůsoben kontuře hřebenáčů pro jednotlivé modely keramických střešních tašek Bramac.

Nástavec pro příčné vedení hromosvodu

V nabídce je i nástavec pro příčné vedení hromosvodu. Tento nástavec umožňuje vedení hromosvodového vodiče v ploše střechy rovnoběžné s okapní hranou. Připevňuje se jednoduše šroubem k hromosvodovému držáku pro keramické tašky.

Kromě výše jmenovaných novinek byly do sortimentu firmy Bramac zařazeny některé produkty v rozšířené barevné nabídce.

Více informací o Bramac novinkách 2017 získáte na www.bramac.cz.

Autor: Bramac (tisková zpráva)

Související články

Střecha, která bude mít i po letech glanc 5  fotek

Střecha, která bude mít i po letech glanc

Pokud plánujete výměnu nebo pokládku střešní krytiny, je vhodné práce stihnout ještě před zimou. Vaše nemovitost bude lépe chráněna před extrémními ...


Nová generace střešních tašek Bramac STAR 7  fotek

Nová generace střešních tašek Bramac STAR

Přemýšlíte o nové střeše, nebo o renovaci té stávající? Tak to vás určitě zaujme náš tip. Tento rok se ve společnosti Bramac opět nese ve znamení novi ...


Jak postavit kvalitně, ale levně rodinný dům? 4  fotek

Jak postavit kvalitně, ale levně rodinný dům?

Cena, cena a zase cena. Položte deseti firmám stejnou otázku: Jak byste zhodnotili preference dnešních stavebníků? Odpověď bude znít podobně: Všich ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
Stříška na komín Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 9.6.2019 09:58 Dalimil
1
"Hranaté okapy" Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 8.3.2019 08:33 Dalimil
4
Renovace taškových střech Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 28.5.2018 11:54 Stanislav Pavelka
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
1
Zatéká mi rovnou plechovou stříškou Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 3.2.2017 17:24 Věra
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
0
Zatéká mi rovnou plechovou stříškou Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Věra
0
Zapáchající komín v baráku Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Šárka Vančurová
0
Oprava střechy z asfaltových pásů Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Lukáš
4
Renovace taškových střech Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 28.5.2018 11:54 Stanislav Pavelka
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zatéká mi rovnou plechovou stříškou Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 3.2.2017 17:24 Věra
1
"Hranaté okapy" Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 8.3.2019 08:33 Dalimil
1
Stříška na komín Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 9.6.2019 09:58 Dalimil
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×