Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Bezpečná a pohodlná koupelna za jediný den? Ano, je to možné!

Bezpečná a pohodlná koupelna za jediný den? Ano, je to možné!

Známe to všichni, ve starších domech a bytech mají zpravidla koupelny již své nejlepší roky za sebou. Často jsou nepohodlné, nevyhovující a mnohdy až nebezpečné. Zejména senioři pak často zažívají nepříjemné chvíle namísto příjemné relaxace. Strašákem, pak v pokročilejším věku bývá i obava z časově i finančně nákladné rekonstrukce. Co ale takhle přestavba a úprava koupelny právě pro potřeby seniorů, kterou je možné zvládnout za jediný den, a to bez stavebních úprav? Pokud se vám to zdá neuvěřitelné, tak je následující článek určený právě pro vás.

reklama

Komfortní sprchový box místo staré vany za jediný den!

Na tuto přestavbu koupelny má sílu opravdu každý. Sprchový box VINATA má totiž jasné poslání. Usnadnit život všem, koho nebaví nepohodlná koupelna, dlouhé rekonstrukce a zařizování. Vestavba trvá 24 hodin. VINATA má navíc vše, co od ní budete chtít. Pohodlné sedátko, bezpečnostní madlo i protiskluzový povrch.

Aby se vaše koupelna proměnila, nemusíte se týdny brodit v sutinách. Sprchový box VINATA po odstranění staré vany montážní tým nainstaluje za jediný den. A to bez velkých stavebních úprav. Překážkou nejsou ani malé dveře panelákových koupelen. Montážní firma si vždy poradí.

Vestavba sprchového boxu VINATA trvá opravdu 24 hodin. Podívejte se na přeměnu koupelny s VINATOU!

Pro seniory, sportovce i celou rodinu

Sprchový box VINATA využijí nejen starší lidé, kterým společně se sedátkem a madlem nabídne pohodlné sprchování. Je totiž vhodný i pro sportovce, kteří v něm najdou odpočinek po náročném dni. Skvěle bude sloužit i rodině s dětmi. Vanu už nebudete potřebovat. Pohodlí si uděláte i tady!

Už žádné obavy z uklouznutí

Běžná starší vana nemá bezpečnostní povrch. Kvůli vysoké hraně je navíc zejména pro seniory a handicapované nebezpečná i nepohodlná.

VINATA má oproti tomu protiskluzovou vaničku, bytelná madla a sedátko. Nehrozí vám proto uklouznutí. I když se vám hůře vstává, nebo jste jen unavení, VINATA vás na holičkách nenechá.

Rekonstrukce bez starostí

Pokud chcete proměnit svou koupelnu a rozhodnete se pro VINATU, nemusíte se prakticky o nic starat. Firma na místo pošle techniky, kteří vše změří, promyslí nejvhodnější uložení, box nainstalují a vše po sobě uklidí. Vy se pak už jen můžete kochat tím, jak za jediný den vaše koupelna prodělá obrovskou změnu. A kdyby bylo během používání cokoliv v nepořádku, je tu profesionální servis.

Moderní design a snadná údržba

Sprchový box VINATA není jen praktický. Především je komfortní, designový a každé koupelně dodá šmrnc. Nabízí ale ještě něco navíc. Na sklech má nanesenou povrchovou úpravu RothClean, díky které se na ní neusazuje vodní kámen a nečistoty. Proto se VINATA i velmi dobře udržuje. Vaší relaxaci a sprchování bez stresu už nic nebrání!

Autor: Roltechnik (text a foto)

Související články

Malá koupelna – tvrdý oříšek 7  fotek

Malá koupelna – tvrdý oříšek

Malé koupelny jsou problémem především starších panelových bytů, přesto nebo právě proto patří k nejrozšířenějším. V posledních letech se však přece j ...


Koupelna s rybkami 10  fotek

Koupelna s rybkami

..aneb dobré ráno v italském stylu. Navrhnout útulné zařízení koupelny v malém podkrovním prostoru tak, aby nic nechybělo ani nepřebývalo a v koupe ...


Rekonstrukce koupelen 1. díl - Než začneme, bouráme, stavíme 23  fotek

Rekonstrukce koupelen 1. díl - Než začneme, bouráme, stavíme

Koupelna nám ráno přeje dobrý den a večer hezké sny. Je to místo, kde den začínáme i končíme. Zkuste si představit, jak by asi váš pracovní den vypada ...


Kuchyň i koupelna v novém 8  fotek

Kuchyň i koupelna v novém

Rozlité kafe na jedné stěně, u sporáku samé mastné fleky, u stropu se barva vlhkostí odlupuje. Je čas opět vymalovat kuchyň! Jenže jak na to? Když min ...


Bojíte se rekonstrukce koupelny? 13  fotek

Bojíte se rekonstrukce koupelny?

V dnešní době opravdu není třeba obávat se rekonstrukce koupelny. Výběr sanitární keramiky zařizovacích předmětů i různých doplňků je na trhu dostateč ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
0
zápach z odpadu Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Válek Richard
0
Romana Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Romana
0
Nefunkční přepad vany Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Pavel
0
instalace sprchového koutu Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jiří
0
Paneláková koupelna svépomocí Koupelny
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milan
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×