Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Barevné jaro s FUJI

Barevné jaro s FUJI
Každý slunečný den, který nám přináší tak dlouho očekávané hřejivé paprsky, je jistě pro každého z nás příjemným zpestřením zatím docela chladných dnů. Sluníčko, které má den ode dne větší sílu, naznačuje, že se již blíží jaro a s ním také Velikonoce. Máte připravenou dekoraci na dveře či sváteční stůl? Vyfotografovali jste nápadité dekorace od loňska? Nebo se chystáte vytvořit originální dílo během následujících dnů? Vyfoťte své výrobky a snímky zašlete k nám do redakce, my z nich vylosujeme ten nejoriginálnější, nejzajímavější. Vaše snaha bude navíc oceněna – výherce obdrží od partnera soutěže, společnosti Fujifilm, fotoaparát FinePix J20.
reklama

Tentokrát bude vaším úkolem prostřednictvím níže uvedeného formuláře zaslat fotografii vašeho velikonočního výtvoru. Všechny fotografie umístíme do fotogalerie a zařadíme vás do slosování o fotoaparát FinePix J20 věnovaný firmou Fujifilm CZ, s.r.o..

Pokud vám fotografie nepůjdou přiložit použijte k tomu email dagmar.prusova@ceskykutil.cz.

Připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ, e-mailovou adresu, případně i telefonní číslo. Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom na našich internetových stránkách v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec .

Hlavní specifikace modelu FinePix J20:

 • 10 megapixelů,
 • kvalitní objektiv Fujinon s 3x zoomem,
 • automatické rozpoznávání scény (SR AUTO),
 • rozpoznávání obličeje a stabilizace obrazu.

Díky nim budou fotografie vždy skvělé. Model FinePix J20 má LCD monitor s úhlopříčkou 2,7 palce a 230 tisíc bodů.

Technologie SR AUTO umožňující uživatelům dosáhnout s fotoaparátem těch nejlepších možných výsledků byla dostupná jen ve vysoce oceňovaném modelu FinePix F60fd. Nyní je jí však vybaven i model FinePix J20. Uživateli stačí pouze zaměřit fotoaparát a technologie SR AUTO inteligentně rozpozná druh scény – krajinu, noc, makro, noční portrét, portrét, portrét se zadním osvětlením – a zvolí ideální nastavení. Dále je k dispozici softwarová technologie rozpoznávání obličeje s automatickým potlačením jevu červených očí. Tato technologie rozpoznává obličeje a přizpůsobuje zaostření a expozici tak, aby lidé na fotografii byli dokonale zobrazeni.

Funkce stabilizace obrazu zvyšuje hodnotu citlivosti ISO a tím pádem i rychlost závěrky. Ta se tím pádem může otevřít a zavřít mnohem rychleji a zmrazit tak rychlý pohyb bez toho, že by obraz byl rozmazaný. Funkce tedy přijde vhod například při fotografování školních sportovních utkání a akčních momentek.

Všechny tyto technologie jsou obsaženy v tenoučkém a vysoce stylovém těle o „tloušťce“ pouhých 17,4 mm. Díky malým rozměrům lze fotoaparát snadno strčit do kapsy či kabelky, takže jej můžete nosit všude s sebou.

Barevné jaro s FUJI

Cena, o kterou soutěžíte

Firma Fujifilm CZ věnovala do soutěže fotoaparát FinePix J20.

Termíny soutěže

Start: 17. 3. 2010
Uzávěrka: 17. 4. 2010
Slosování výherců: 21. 4. 2010
Zveřejnění výherců: 26. 4. 2010
Odeslání cen: max. do 31. 5. 2010

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a firmy Fujifilm CZ a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do výběru se dostanou pouze ti soutěžící, kteří zašlou fotografii svého výrobku do redakce.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Výherce bude vybrán odbornou porotou Českého Kutila.
 • Po vybrání bude cena výherci odeslána poštou.
 • Cenu odesílá firma Fujifilm CZ.

Informace o partnerovi soutěže

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Fujifilm CZ, s.r.o., byla založena 1. dubna 1991 a je oficiálním zástupcem a výhradním distributorem výrobků Fujifilm v České republice. Firma navázala na dlouhodobou tradici výrobků Fujifilm, které se na náš trh dovážejí již od konce sedmdesátých let a získaly si své dobré jméno především vysokou kvalitou. Obchodní činnost společnosti Fujifilm CZ, s.r.o. zahrnuje dovoz a prodej fotografických materiálů, minilabů, fotoaparátů analogových i digitálních, fotografického zařízení, záznamových médií, materiálů a zařízení určených pro polygrafický průmysl a poskytování servisních služeb včetně poradenství. Fujifilm CZ, s.r.o. je držitelem Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2000.


Autor: Erika (text), Fujifilm CZ (text a foto), redakce (foto)

Související články

Velikonoční vajíčka 9  fotek

Velikonoční vajíčka

Velikonoce tu máme už za chvilinku a už nám opravdu nezbývá mnoho času na jejich přípravu. Pro ty, kteří jsou ve spěchu, jsme vybrali tipy na rychlé o ...


Velikonoční věnec 8  fotek

Velikonoční věnec

Tento věnec vždycky přesvědčí počasí, že opravdu musí přijít jaro. Pokud máte pocit, že vaší připravované velikonoční výzdobě ještě něco chybí, stihne ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×