Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/antikutil/antikutil-v-koupelne-i-pred-domem): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Rekonstrukce koupelny - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil a rekonstrukce koupelny

Antikutil a rekonstrukce koupelny
Snaha vylepšit svá obydlí má někdy opravdu „zajímavé“ výsledky, ať už se snahy týkají praktických zlepšováků nebo jen dekorace.
reklama

Voda vyvedená do venkovního kohoutku je potřebná na zalévání zahrádky nebo na opláchnutí zablácených kol kočárku, ale pokud je kohoutek krátký a nebo nedobře nasazený a neutěsněný, dopadá to tak, že voda devastuje omítku domu.

Rekonstrukce koupelny je zde poněkud nedotažená. Co jsou platné pestré barvy, když kolem trubek zejí díry a po trubkách se plazí hadi neočištěné barvy. Snížený podhled ze sádrokartonu natřený pastelovou barvou by kolem trubek potřeboval přesněji vyříznuté otvory a začištění profilovou lištou.

Dvířka od skříněk elektrických jističů orámovaná rádoby lidovým motivem nebo zámková dlažba u horské chaty snad ani nepotřebují komentář.

Autor: PePa (text a foto)

Související články

Antikutil – zásuvka s „bajpasem“ 3  fotek

Antikutil – zásuvka s „bajpasem“

Někdy je to tak, že zásuvce i majitelům koupelny ve starším domečku je zima...


Antikutil - Dráteníci světem jdou, hrnky, mísy spravujou 7  fotek

Antikutil - Dráteníci světem jdou, hrnky, mísy spravujou

Nebo že by to bylo dílo elektrikáře – šílence? Při procházkách na dovolené a pak po novém sídlišti jednoho našeho města jsme pořídili tyto fotografie ...


Stavebnice pro dům i zahradu 6  fotek

Stavebnice pro dům i zahradu

Přemýšlíte o nové fasádě a nemůžete si vybrat tu správnou barvu nebo materiál? A chcete zároveň řešit i zateplení? Nebo upravujete zahradu a potřebuje ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×