Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - záchody a vozíky

Antikutil - záchody a vozíky

Příjemná kavárna v Jindřichově Hradci. Kávička, zákusek a nakonec toaleta. „Počítám, že to nevypočítám...“, říká Hurvínek Spejblovi nad domácím úkolem z matematiky a stejné je to v kavárně na toaletě. Tak málo měli místa, že se jim tam mísa málem nevešla a prkýnko už je vyloženě navíc.

reklama

Jak si s tím poradit? Stačí vyříznout díru do dveří a vejde se vše. Docela by mě zajímalo, jak s dveřmi, které se otevírají dovnitř, zápasí podroušený zákazník, který opravdu nutně potřebuje dovnitř. Někdo zřejmě ovíněný toaletu naprojektoval, ale pár centimetrů se mu někam ztratilo. Musím říct, že jsem viděl i horší zářezy do záchodových dveří, ale byl jsem bohužel bez foťáku.

Přívěsný vozíček je moc užitečná věc. Odveze, na co si vzpomenete. Už mi mockrát pomohl. Jeden jsem našel uvázaný u lampy jako loďku v přístavu. Aby to déšť a případný zloděj měli těžší, byl na oji navlečený plechový koš s dírou a celé to bezpečnostní zařízení kotvilo provlečené u lampy na Letné. A kdyby po cestě někdy někde vozíček píchl, tahá sebou zbytečně těžkou pneumatiku jako džíp…

Autor: Pavel Zeman (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - úprava dveří 3  fotek

Antikutil - úprava dveří

Dnešní antikutil je od naší čtenářky Evy: " Když jsme byli s dětmi na karnevale, po návštěvě oné místnosti jsem neodolala a vrátila se tam ještě je ...


Antikutil - vozík nebo náklaďák? 2  fotek

Antikutil - vozík nebo náklaďák?

Dobrá hospodyňka pro pírko i přes plot skočí. Dobrý hospodář zase pro kousek dřeva.


Antikutil - přívěsný vozík není náklaďák 7  fotek

Antikutil - přívěsný vozík není náklaďák

Člověk je tvor stěhovavý. Jsme jak mravenečci a pořád něco převážíme zleva doprava, trámky na stavbu, písek, cement, stěhujeme skříně. Geniální pomocn ...


Antikutil - naložit a přežít 5  fotek

Antikutil - naložit a přežít

Vozíček je nesporně užitečný pomocník nás kutilů a věčných převážečů čehokoliv. Stejně jako nomádi brázdíme silnice a vozíme vše, co se vejde.


Antikutil - proč tlouct hlavou o zeď, když to jde dveřmi o dveře 4  fotek

Antikutil - proč tlouct hlavou o zeď, když to jde dveřmi o dveře

Určitě každý z nás se aspoň jednou setkal s tak „dobře“ vymyšlenou dispozicí bytu, že se nestačil divit. Obzvlášť v malých bytech je to problém.


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×