Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - sušák s protézou

Antikutil - sušák s protézou

Byl jsem u kamaráda na návštěvě na kafi a tam uviděl inspiraci na dnešního antikutila. Seděli jsme ve sklepní části domku, kde je i malá místnost s pračkou. Doma on zásadně nekouří a tohle je jeho kuřácký prostor. Teda když se tu nesuší prádlo.

reklama

Že má protézu invalida nebo kapitán od pirátů, na to je už člověk zvyklý. Proč by ji ale měl mít sušák na prádlo, nevím. Jsou levné, moc nevydrží a často je vidíme vyhozené někde u popelnice. Buď jsou zlomené nebo se odlomil jeden nebo více drátů. Zkušenost, kterou už udělalo mnoho z nás. Stejně jako kamarád, který mi dovolil dílo vyfotit.

Nový sušák stojí kolem dvou stovek. A už od začátku se trochu klepe a třese jak zmrzlý pes. Nicméně funguje. Mezi jeho dobré vlastnosti patří, že jde docela úsporně složit. To však touto opravou ve stylu drátěná protéza už neplatí. Napadá mne, že jde možná o první sušák na světě s vloženým kolením šroubem...... Co to stálo drátu, sponek a úsilí ani nemluvě. Co s tím? Asi už nic. Já sám jsem už dva také zlikvidoval. Když si člověk připlatí čtyři stovky a více, je dobré koupit si kvalitnější s lepším a pevnějším skládacím systémem. Dobrý je, podle doporučení kamarádek, Leifheit nebo Vileda. Inu, na něčem to doschnout musí.

Autor: Pavel Zeman (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - opravy po kocourkovsku 6  fotek

Antikutil - opravy po kocourkovsku

Legendární Kocourkov nemusí být daleko, podívejte se radši do své dílny, jestli ho nemáte přímo za dveřmi.


Antikutil – Když je renovace odbytá 9  fotek

Antikutil – Když je renovace odbytá

Renovace by měla znamenat obnovení, vylepšení, takže určitě souhlasíte s tím, že řemeslník ani kutil by ji neměl odbýt.


Antikutil - Stůl jako pro fakíra 7  fotek

Antikutil - Stůl jako pro fakíra

Nejde to tam nacpat, tak do toho dáme ještě větší ránu nebo si vezmeme větší kladivo. Nedrží to? Tak přidáme šroubeček. Nějak podobně musel uvažovat o ...


Sušení prádla v bytě a domě: rozličné prostory s různými možnostmi 6  fotek

Sušení prádla v bytě a domě: rozličné prostory s různými možnostmi

Sušení prádla v bytě nebo domě provádíme podle vlastních potřeb a dispozičního uspořádání bydlení. Tam, kde máme dostatek prostor, můžeme pořídit v ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×