Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - špatně provedená práce

Antikutil - špatně provedená práce

Nové dveře budou domku dělat parádu. To si asi řekl majitel a pořídil si nové krásně bílé dveře. Výrobce je opatřil bílým nástřikem, ale jak vidíte na fotografiích, moc se to nepovedlo.

reklama

Na první pohled se zdá, že chybí jen práh, aby to dveřím ještě více slušelo, ale zblízka to vypadá, jakoby majitel zapomněl sloupnout ochrannou folii. Ve skutečnosti je to opravdu olupující se barva. Při nástřiku dveří došlo zřejmě k technologické chybě a jednotlivé vrstvy se nepropojily, nebo snad byla zvolena nesprávná barva? To asi nezjistíme, je jasné, že tady zbývá jen reklamace.

Ve druhém případě se jedná o renovaci fasády, při které se chybka projevila ještě dřív, než je renovace hotová. Nová vrata září do dáli, zajímavý odstín fasády zaujme okolojdoucí, ale ejhle, zboku zdi je vidět odloupnutá stěrka na novém zateplení. Buď byl nešika ten, kdo sem instaloval svod okapu a poškodil obkladový polystyren, nebo práci odbyl ten, kdo polystyren opatřoval stěrkou.

Každopádně takhle to vypadat nemá, co vy na to? A při tom to mohly být pěkné renovace.

Autor: Petra (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - pozor, padá umyvadlo 4  fotek

Antikutil - pozor, padá umyvadlo

Další ukázka toho, jak lze "vyřešit" opravu či renovaci. Nezbývá říct nic jiného, než:"Fuj!"


Antikutil v kuchyni 5  fotek

Antikutil v kuchyni

Antikutilové se vyskytují všude, takže i v kuchyni. Dnes sice nejde o život, ale i tak je to téměř k nevíře. A co vy? Projděte se po svých bytech, cha ...


Takykutilové a antikutilové aneb takhle to vypadat nemá! 6  fotek

Takykutilové a antikutilové aneb takhle to vypadat nemá!

Také vám už někdy "málem vypadly oči z důlků", když jste viděli, jakým způsobem lze opravit poškozenou zásuvku, elektrickou přívodní šňůru nebo odš ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×