Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - pokreslené lavičky

Antikutil - pokreslené lavičky
Léta jsem bydlel nedaleko Stromovky a chodil si tam hrát, s klukama jezdit na kole nebo v zimě na bruslích. Když byly koruny, chodilo se na Matějskou nebo do Planetária či zoologický.
reklama

Vše jsem to zvládal sám s dětstvím a mládím na krku a nikoho krom kamarádů jsem k tomu nepotřeboval. Nyní se doba změnila. Pomáhají nám politici. A jakkoliv chci a budu dodržovat, aby byl Český Kutil apolitický, komentář si moje srdce truhláře neodpustí. Po dlouhé době jsem se procházel Stromovkou a po tom, co jsem uviděl, jsem si musel protřít oči. Nejdříve jednou, pak vícekrát.

Lavičky, které jsem uviděl, byly totiž modernizovány. Staly se z nich dřevěné bilbordíky…

Netoužím zasednout svého nebo cizího politika ani jinou reklamu, chci se projít Stromovkou nebo jiným parkem sám anebo s dětmi a sednou si na lavičku. Pokud možno s pocitem, že mi nikdo nedýchá na záda a nemusím nikomu telefonovat své stížnosti.

Jednu bych ale měl. A možná bych ji na propagované číslo měl zavolat rovnou. Proč už ani lavičky nemohou být jen dvě natřená prkna? Jedno pod zadek a druhé za záda.

Samozřejmě, že vandalismus moc cedulek nezachoval. Co mi ale přijde jako hlavní pitomost, je vyhazovat koruny za to, že vyfrézováním rámečku poruším prkno. Déšť a sníh se bude mít kde usazovat a prkno, díky cedulce, která se kvůli polokvalitní překližce už rozpadá, vydrží o půlku méně. Taky se nám může stát, že z takové lavičky odejdeme s cedulí na zádech nebo aspoň s dírou ve svetru, protože šroubečky se jaksi povytáhly. Co je ale jisté, že takhle to prkno stálo určitě dvakrát více.

Autor: Pavel (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - Stůl jako pro fakíra 7  fotek

Antikutil - Stůl jako pro fakíra

Nejde to tam nacpat, tak do toho dáme ještě větší ránu nebo si vezmeme větší kladivo. Nedrží to? Tak přidáme šroubeček. Nějak podobně musel uvažovat o ...


Antikutil nebo vandalismus 5  fotek

Antikutil nebo vandalismus

Dnešního antikutila nám poslala čtenářka, paní Stárková. Není to možná tak úplně antikutil, jak i autorka poznamenává, ale bohužel, takových záběrů na ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×