Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - přívěsný vozík není náklaďák

Antikutil - přívěsný vozík není náklaďák
Člověk je tvor stěhovavý. Jsme jak mravenečci a pořád něco převážíme zleva doprava, trámky na stavbu, písek, cement, stěhujeme skříně. Geniální pomocník je v těchto případech přívěsný vozík za auto.
reklama

Ovšem ani přívěsný vozík nevydrží vše, i když si to zjevně majitelé, které jsme při devastaci vozíku zachytili, myslí. Nejde přitom jen o obrovské přetížení vozíku a vyhnuté poloosy a kola. Co je daleko horší, že tím mimo sebe docela kvalitně ohrožují i ostatní řidiče. Na takovéto závaží není vozík a především brzdy auta vymyšleny.

A takto naložený vozík vás, když budete potřebovat náhle zabrzdit, asi moc neposlechne a přetlačí vás, kam si usmyslí, stejně jako se to stalo mně, když mne i s autem obrátil na bok. Jak to vypadalo, se můžete podívat zde.

O nárazové brzdě si oba vozíky mohou nechat jen zdát. Majitel malého Peugeota 106 se ke svému čtyřkolovému miláčkovi chová trochu jako otrokář, když po něm chce, aby vozil odhadem tak kubík a půl dřeva. Před jeho výkonem na rozdíl od majitelů obou vozíků nezbývá než smeknout.

Autor: Pavel Zeman (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - Čas grilování 8  fotek

Antikutil - Čas grilování

Domácí i letní grilování na akcích má jedno společné. Potřebujeme, aby se větší kus masa nebo rovnou celé sele pravidelně otáčelo. Důležité ale je, ...


Antikutil - záchody a vozíky 7  fotek

Antikutil - záchody a vozíky

Příjemná kavárna v Jindřichově Hradci. Kávička, zákusek a nakonec toaleta. „Počítám, že to nevypočítám...“, říká Hurvínek Spejblovi nad domácím úko ...


Antikutil - naložit a přežít 5  fotek

Antikutil - naložit a přežít

Vozíček je nesporně užitečný pomocník nás kutilů a věčných převážečů čehokoliv. Stejně jako nomádi brázdíme silnice a vozíme vše, co se vejde.


Antikutil- pračka jako bidet? 3  fotek

Antikutil- pračka jako bidet?

Před lety to byl problém a bylo to v mnoha domácnostech, nejen v panelácích, normální. Výpusť pračky končila ve vaně. Jenom občas se vzbouřila a vysko ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×