Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - pneumatiky místo květináčů

Antikutil - pneumatiky místo květináčů
Jsou květináče malé a velké, hezké a ošklivé, samozavlažovací a bůhvíjaké jiné. A pak jsou ty antikutilské, ty pneumatikové. Občas jsou vidět při procházce nějakou vesnicí. Na návsi stojí skruž nebo pneumatika z traktoru a v ní pár umírajících macešek.
reklama

Nikdy jsem nepochopil, proč zrovna pneumatiky, a proč se jimi musí ověnčit krásný stromek nebo keř, který ji za pár let vyplní a dusí se. Pneumatika strom neochrání ani proti uschnutí ani proti ulomení.

Na kytky jsem viděl použít vaničky, necky, holinky, konvičky, staré záchodové mísy. To všechno se dá, je-li vkusně udržováno, na květináč s mírnou nadsázkou využít.

Ale pneumatiky, byť jakkoliv krásně nabarvené, prosím, ne. To by pak mohla jedna kytka žárlit na druhou, jestli má sjetý vzorek nebo jestli už přezula na zimní gumy. Nejhorší jsou bohužel ty nechtěné květináče. Pneumatiky vyházené v lese, prorostlé stromkem, který neměl šanci se jim vyhnout.

Máte-li pár fotek hezkých i nehezkých květináčů nebo použití netradičních nádob, neváhejte se pochlubit na Facebooku Českého kutila.

A tady pro spravení nálady foto, jak to může vypadat při využití pěkného pařezu nebo starého vědra.

Autor: Pavel Zeman (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - betonový dvorek a zvonky nade vše 8  fotek

Antikutil - betonový dvorek a zvonky nade vše

Problémy se suchem a nedostatkem vody na zalévání se dají vyřešit opravdu svérázně a zabudování nových zvonků ke vratům také. Podívejte se na naše dne ...


Antikutil - chalupáři a sousedi 5  fotek

Antikutil - chalupáři a sousedi

Vynalézavost antikutilská často nachází uplatnění i na chatách a chalupách.


Antikutil - Skluzavka - dětem vstup zakázán 9  fotek

Antikutil - Skluzavka - dětem vstup zakázán

Kdokoliv z nás má dítě, stoprocentně se jednou ocitne na dětském hřišti. Bude sledovat svojí ratolest jak se tlačí u skluzavky, aby byla co nejdříve n ...


Antikutil - pokažená roubenka 7  fotek

Antikutil - pokažená roubenka

Krásné dřevěné roubenice udržujeme jako chaty, chalupy, pracně je renovujeme, lakujeme, brousíme a krášlíme jimi naše vesnice. Tedy většina chatařů a ...


Antikutil – šetření na nepravém místě 7  fotek

Antikutil – šetření na nepravém místě

Před třemi roky jsem zajásala, když se místo malé rozvrzané lávky přes potok najednou objevil most. Voněl novotou, mohli se na něm pohodlně míjet tři ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×