Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - nepovedené opravy jako v Kocourkově

Antikutil - nepovedené opravy jako v Kocourkově

Číst o neumětelství pánů z města Kocourkova je úsměvné, potkat podobné opravy v reálném životě už nikoliv. Ať se jedná o narychlo "spravenou" zeď, nebo skřínku, která pohromadě i na zdi drží asi na čestné slovo. Podívejte se na antikutilství, které pro nás zaznamenali naši čtenáři.

reklama

Zeď anebo past?

Kdyby se tímto způsobem stavělo ve středověku, nemáme kam jezdit na výlety, protože by všechny hrady dávno spadly. Tady to taky nebude dlouho trvat, stačí, když se o zeď opře sousedka nebo třeba mohutnější pes. Ale možná je to past na zloděje - až se bude chtít i s lupem přehoupnout přes zídku, skončí zavalený pod ní a daleko neuteče.

Pozor, padá skříňka, životu nebezpečno!

Skříňku se asi kdosi pokusil vylepšit tím, že na rohy přilepil ozdobné tenké plíšky. Od té doby to se skříňkou jde jen z kopce - vytrhané šrouby nenahradí silný hřebík ani šroub větší, pokud se zároveň rozštíplé části neslepí. Sedět pod takovouhle skřínkou a čekat, kdy vám zázrak antikutilství spadne na hlavu, není zrovna bezpečné.

P.S.: Občas by nevadilo utřít prach a omést pavučiny, co říkáte?

Autor: Petra (text), A.Scheuchzer, Dana H. (foto)

Související články

Antikutil - pozor, padá umyvadlo 4  fotek

Antikutil - pozor, padá umyvadlo

Další ukázka toho, jak lze "vyřešit" opravu či renovaci. Nezbývá říct nic jiného, než:"Fuj!"


Antikutil - Dráteníci světem jdou, hrnky, mísy spravujou 7  fotek

Antikutil - Dráteníci světem jdou, hrnky, mísy spravujou

Nebo že by to bylo dílo elektrikáře – šílence? Při procházkách na dovolené a pak po novém sídlišti jednoho našeho města jsme pořídili tyto fotografie ...


Antikutil – Vypínače a schody na antikutilský způsob 11  fotek

Antikutil – Vypínače a schody na antikutilský způsob

Budiž světlo, řeknete si, když vejdete do setmělé chodby nebo na WC. A ouha, ruka marně šátrá po vypínači... Nahmátnete něco divného a když máte štěst ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×