Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - oprava zahradního stolu

Antikutil - oprava zahradního stolu

Žádný nábytek nevydrží vše, natož ten zahradní. Občas ho zapomeneme venku, zmokne nebo na něj zase praží slunce. Ten v zahrádce u cyklostezky na tom byl úplně stejně. Nejlepší roky už měl za sebou.

reklama

Aby ještě chvilku vydržel, započal jeho majitel s protézami v podobě kovových úhelníků a profilů a závěsu od sádrokartonu. Ani ty moc nepomohly. Stůl sice trochu zpevnily, ale výsledek nic moc. Nehezky to vypadá a velmi dobře se dá o vyčnívající hlavy rezavějících šroubů poranit.

Možné řešení by byl širší úhelník schovaný pod lub desky umístěný z vnitřní strany, nebo staré dobré disperzní lepidlo. Pokud možno s odolností proti vlhku tedy exteriérové. Malinko vyklepat čep z dlabu, očistit a nanést lepidlo a stáhnout. Třeba popruhem a mělo by to být ok. Horší to určitě nebude a nikdo se o nic neporaní.

A co vy, jak opravujete váš zahradní nábytek? Nebo jste někde viděli podobného antikutila? Pošlete fotku na mail redakce@ceskykutil.cz, rádi ji vystavíme v naši galerii i na facebooku.

Autor: Pavel Zeman (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - Stůl jako pro fakíra 7  fotek

Antikutil - Stůl jako pro fakíra

Nejde to tam nacpat, tak do toho dáme ještě větší ránu nebo si vezmeme větší kladivo. Nedrží to? Tak přidáme šroubeček. Nějak podobně musel uvažovat o ...


Antikutil na dvorku 7  fotek

Antikutil na dvorku

Posaďte se, prosím,... a když „náhodou“ spadnete, tak vám možná zavoláme doktora...


Antikutil - Dráteníci světem jdou, hrnky, mísy spravujou 7  fotek

Antikutil - Dráteníci světem jdou, hrnky, mísy spravujou

Nebo že by to bylo dílo elektrikáře – šílence? Při procházkách na dovolené a pak po novém sídlišti jednoho našeho města jsme pořídili tyto fotografie ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×