Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Antikutil - špatná elektrika je dobrý sluha, ale zlý pán

Antikutil - špatná elektrika je dobrý sluha, ale zlý pán
Bez elektriky a světla to nejde. Natož v malé panelákové koupelně spojené se záchodem. Na některé činnosti je zkrátka dobré vidět. Na podomácku rozbočenou elektrosíť by bylo skoro lepší se nedívat, posuďte sami.
reklama

Staré panelové jádro. Vypínač zvenku nefunguje? Tak uděláme dírku do umakartu a jsme na druhé straně. Ze staré lampičky si půjčíme vypínač a je to. Jo a tady to kousek rozdvojíme a natáhneme na světlo do předsíně a tady nad zrcadlo a k záchodu. A aby to drželo na zdi, použijeme kamarádku izolepu.

A proč je ta zásuvka očouzená? Prý jednou zajiskřila, tak už se nepoužívá. Prý je ale už koupená nová. Díky tomu, že je koupelnička opravdu malá, dá se na vše sahat pohodlně z vany mokrýma rukama.

Na tento amatérský rozvod jsem narazil u kamarádky. Celá ta nebezpečná elektroparáda je pozůstatek po bývalém manželovi. Sám elektriku dobře neumím, doporučil jsem jí ale rychlou nápravu s kontaktem na elektrikáře. Kamarádka totiž umí dobrý kafe a rád bych si ho s ní, dokud je na světě a v bytě, který stále stojí, ještě párkrát dal.

Autor: Pavel Zeman (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Antikutil - voda a elektrika 5  fotek

Antikutil - voda a elektrika

Někdy je až udivující, co všechno může "rádoby" kutil vytvořit. Dneska se podíváme na ukázku z koupelny a až "mrazící" elektroinstalaci.


Antikutil - kabely a tupé rohy, to je láska má 10  fotek

Antikutil - kabely a tupé rohy, to je láska má

I mistr tesař se někdy utne - to už jsme v této rubrice konstatovali několikrát. Dnes máme pro vás příklad z koupelny, kuchyně a pracovny - bezpečnost ...


Antikutil - budiž světlo 7  fotek

Antikutil - budiž světlo

Odborník žasne, laik se diví. Kreativita některých lidí občas nezná hranic. Malá chaloupka u hradu Landštejn, předělaná na sezonní hospodu, mě zase j ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×