Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Techni Trade - akční ceny

Techni Trade - akční ceny
Potřebujete bezpečný zasouvací nebo sklápěcí nůž? Chcete čistě a rychle odřezávat svařované švy podlahových krytin? Využijte jedinečnou příležitost k nákupu kvalitních produktů společnosti Techni Trade s akčními cenami a se slevou až 50 procent.
reklama

Společnost Techni Trade je výrobce a komplexní dodavatel řezných nástrojů a spotřebního materiálu vysoké kvality. Nabízí jak standardní řezné nástroje, tak nástroje vyráběné na zakázku. Čepelky a nože lze uplatnit téměř ve všech průmyslových odvětvích (např. v automobilovém, sklářském a plastikářském průmyslu). Kromě řezných nástrojů nabízí společnost také profesionální ruční nářadí a jako doplňkovou službu broušení a ostření strojních nožů. V současnosti je možné využít velmi výhodného výprodeje skladových zásob a akčních cen vybraných produktů.

Zasouvací bezpečnostní nůž

Pro přesné a bezpečné řezání je ideální Zasouvací bezpečnostní nůž HP 672. Bezpečnost při práci s nožem je zajištěna mechanismem, který zabraňuje vyklouznutí žiletky při razantnějším záběru. Nůž má gumovou ergonomickou rukojeť, která umožňuje jeho pevné uchopení při práci. Plnitelný dávkovač pojme až pět snadno vyměnitelných čepelí a součástí balení jsou další tři náhradní čepele. Při nákupu nyní ušetříte 120 korun.

Trimovací nůž

Při pokládce podlahových krytin je nepostradatelný Trimovací nůž pro začišťování svaru lina HM 888.

Jedná se o profesionální nůž pro podlaháře, který však ocení i domácí kutilové, protože velmi usnadňuje práci. Na noži je vyměnitelná distanční vidlice s variabilní výškou. Odřezávání krytiny se tak obejde bez poškrábání nebo jiného poškození povrchu pokládaného materiálu. Čepele 0,5 mm jsou vhodné zejména pro řezání PVC a čepele 0,7 mm pro řezání linolea a kaučuku. Snadného začištění svaru linoleových podlah dosáhnete s tímto nožem již ve dvou krocích: v prvním odstraníte přebytečné hmoty a v druhém kroku provedete zarovnání do úrovně linolea. Nyní až 600 korun sleva!!

Sklápěcí nůž Smart Edge

Dalším produktem, který je v současnosti zvýhodněn akční cenou, je Sklápěcí nůž Smart Edge HP 400. Má patentovaný odlehčený design a praktickou rukojeť z aluminia. Je opatřen bezpečnostní pojistkou a tlačítkem pro uvolnění čepelky, která se automaticky vysouvá při otevření nože. Pohotové použití sklápěcího nože umožňuje spona na uchycení za opasek. Prodává se v balení s jednou čepelí, ale je možné dokoupit i náhradní čepele. Vhodné čepele k tomuto produktu jsou TT184A, TT184B, TT184D. Při nákupu za akční cenu ušetříte přes 200 korun.

Akční ceny zboží platí až do vyprodání zásob. Kompletní nabídku akčních produktů naleznete na www.techni-eshop.cz.

Autor: Petr (text), Techni trade (foto)

Související články

Svinovací metr do každé dílny i na stavbu 15  fotek

Svinovací metr do každé dílny i na stavbu

Dvakrát měř a jednou řež. Toto přísloví zná každý a nemusí to být nutně řemeslník. Ale teprve při práci si každý ověří, jak skutečná to je pravda. ...


Diamantové řezné kotouče 4  fotek

Diamantové řezné kotouče

Diamantové řezné kotouče jsou primárně určeny především pro profesionální použití. V této oblasti, a to zejména v průmyslové a řemeslné výrobě, roste ...


Soutěžte o pracovní stanici od Techni Trade 4  fotek

Soutěžte o pracovní stanici od Techni Trade

Pro různé práce v domácnosti i dílně je potřeba mít kvalitní vybavení, se kterým jde práce dobře a bezpečně od ruky. V soutěži, která dnes startuje a ...


Nůžky ze Solingenu a jejich údržba 8  fotek

Nůžky ze Solingenu a jejich údržba

Pro společnost Techni Trade s.r.o., která se specializuje na řezné nástroje včetně strojních nožů a řezných kotoučů, bylo rozšíření produktové řady o ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×